Callcredit vs Vėjų linija & Garliavos duona (82:51)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 10 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda

2016 lapkričio 10 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 1454

Ketvirtadienį, lapkričio 10 – ąją dieną, „Kauno enegijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Callcredit“ ir svečių „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos. Šeimininkai pirmieji pelnė rungtynių taškus, bet varžovai atsakė pelnydami 4 taškus paeiliui (3:4). „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda neilgai išlaikė persvarą. Šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir spurtavo 8:0, taip kiek nutoldami nuo oponentų – 11:4. Antroje kėlinio pusėje geriau sekėsi žaisti svečiam ir likus minutei iki ketvirčio pabaigos „Callcredit“ komanda jau turėjo 1 taško deficitą (14:15). Paskutinę minutę geriau sužaidę šeimininkai laimėjo atkarpą 5:1 ir susigrąžino pirmaujančiųjų vaidmenį – 19:16.

Antrasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyviai, tačiau įpusėjus ketvirčiui „Callcredit“ krepšininkai „pagavo“ savo žaidimo ritmą ir nutolo 9 taškais – 31:22. „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda stengėsi nepaleisti varžovų į priekį per toli, bet užtikrintai žaidę jų varžovai po V. Šiupinio realizuotų baudos metimų pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (37:26) ir ją išlaikė iki pat ilgosios pertraukos – 41:27.

Po pertraukos tritaškį pataikė L.Varnas, bet tai svečių komandos neišgelbėjo ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ deficitas vis labiau augo. Sužaidus pusę kėlinuko šeiminikų persvara vėl buvo ištirpusi iki 11 taškų, bet netrukus po dvitaškį pridėjo D.Šiumeta ir M.Lavrentjevas. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei minutę komandas skyrė jau 21 taškas, o prieš ketvirtąjį kėlinuką „Callcredit“ triuškino savo varžovus 27 taškų skirtumu – 61:34.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rugtynėse buvo tik formalumas. Abi komandos pradėjo laisviau žaisti, atsirado daugiau progų puolime, bet tuo pačiu padaugėjo ir klaidų. Komandiškai žaidę šeimininkai sužaidus daugiau nei pusę kėlinio turėjo jau 32 taškų persvarą. Per likusį laiką žaidimas išsilygino, o svečiams nepavyko sumažinti deficito iki padoresnio. Nuaidėjus teisėjo švilpukui skelbiančiam rungtynių pabaigą, „Callcredit“ krepšininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu – 82:51.

Po rungtynių pakalbintas „Callcredit“ treneris Tomas Konovalovas buvo patenkintas savo komandos žaidimu ir tempo išlaikymu viso mačo metu: „Šiandien sekėsi gerai, rungtynes taip pat vertinu gerai. Su geru nusiteikimu atėjo į rungtynes. Pradžia gal truputį blogiau susiklostė, bet paskui priešininkai gal kiek pavargo, mes įsižaidėme ir tai lėmė pergalę“

Callcredit: Vytautas Jurkevičius – 19 tšk., Darius Šiumeta – 13 tšk., Tautvydas Nalivaika – 10 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Mantas Daunoravičius – 16 tšk., Laurynas Varnas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Raila – 10 tšk.

„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)Omega apgynė savo sienas prieš Vėjų Linija&Garliavos Duona (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:39 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona (2017 balandžio 04 d., antradienis, 21:30 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)