Baubilas & Verslo pasaulis vs Coca Cola (60:73)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę

2017 vasario 03 d., Penktadienis, 00:04 val., peržiūros: 908

Ketvirtadienį, vasario 2 dieną, įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Baubilas & Verslo pasaulis“ bei svečių „Coca Cola“. Į rungtynes komandos surinko vos po septynis žaidėjus ir pirmajame kėlinyje po krepšiu dominavę šeimininkai turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau likusius kėlinukus jie pralaimėjo bei turėjo pripažinti savo varžovų pranašumą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo itin nerezultatyviai. Komandoms sunkiai sekėsi sėkmingai užpulti varžovų krepšį. Koją kišo netaiklūs metimai bei klaidos. Sužaidus pusę kėlinuko, „Baubilas & Verslo pasaulis“ pirmavo 6:2 ir nuo to laiko komandos pradėjo sparčiau rinkti taškus. Ekipos pradžiai keitėsi sėkmingomis atakomis, bet vėliau „Coca Cola“ komandai pavyko išlyginti rezultatą. Visgi, kėlinio pabaigoje tvirčiau atrodė šeimininkai, kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 19:14. Antrojo kėlinio pradžioje kiek geriau sekėsi svečių ekipai, kurie netrukus išlygino rezultatą, o vėliau ir persvėrė jį savo naudai. Juos į priekį traukė taiklūs tolimi metimai ir tai atsispindėjo kėlinio rezultate. „Coca Colos“ ekipa tik šio kėlinio metu permetė 20-ies taškų ribą, o tuo tarpu „Baubilas & Verslo pasaulis“ to padaryti nepavyko visų kėlinių metu. Po sėkmingos svečių ekipos atkarpos, atsigavimo ženklus pradėjo rodyti šeimininkai, tačiau ketvirčio pabaigoje kiek tvirčiau atrodė svečiai ir šiek tiek padidino savo atotrūkį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje, V. Stočkaus vedina „Coca Colos“ ekipa, kėlinuką pradėjo spurtu 9:0 ir netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau prabilo ir „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipa ir pradėjo rinkti taškus. Komandos žaidė apylygiai ir tik antroje rungtynių pusėje šeimininkai pradėjo sparčiau tirpdyti savo deficitą. Jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, bet pačioje ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko šiek tiek padidinti savo pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 49:57. Lemiamo ketvirčio metu komandos žaidė gan apylygiai. „Baubilas & Verslo pasaulis“ vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, tačiau „Coca Cola“ net neprisileido jų labai arti ir vis laikė saugų pranašumą. Galiausiai, šeimininkams taip ir nepavyko mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir jie buvo priversti patirti pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 60:73.

Baubilas & Verslo pasaulis: Domas Juknevičius – 16 tšk. (19 atk. kam.), Mindaugas Samuolis – 14 tšk., Aidas Urbonas – 13 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 27 tšk., Mantas Šmigelskas – 22 tšk., Tomas Gudas – 13 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:16 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „Coca Cola“ iškovojo pergalę (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Coca Cola“ ir toliau išlieka be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 02:04 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:59 val.)Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)