Coca Cola vs Bitdefender ‒ Altacom (75:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 20:59 val., peržiūros: 1173

Sekmadienį, gruodžio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, tarp vietos „Coca Cola“ ir svečių „Bitdefender – Altacom“ ekipų. Susitikimo pradžioje atitrūkę aikštės šeimininkai pirmavo beveik visų rungtynių metu bei atlaikę lemiamą varžovų šturmą pasiekė pergalę rezultatu 75:62 (20:16, 13:14, 17:11, 25:21).

Susitikimą žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai ilgą laiką neleido priešininkams pelnyti taškų ir įgijo devynių taškų atotrūkį. Kiek vėliau atsigavę „Bitdefender – Altacom“ ekipos krepšininkai ėmė rinkti taškus ir iki pirmojo kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki keturių taškų. Antrame kėlinuke prabilę abiejų ekipų snaiperiai keitėsi taikliais tolimais metimais, po kurių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dviejų taškų. Vis tik, nežymiai geriau prieš pat ilgąją pertrauką pasirodę „Coca Cola“ žaidėjai įgijo trijų taškų persvarą. 33:30.

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį atotrūkį, tačiau įpusėjus ketvirčiui sėkmingą atkarpą sužaidę „Bitdefender – Altacom“ žaidėjai sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę „Coca Cola“ krepšininkai pabėgo devyniais taškais. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų, tačiau čia pat atsigavę šeimininkai susigrąžino dviženklį atotrūkį. Artėjant rungtynių laikui į pabaigą dar vieną šturmą surengę „Bitdefender – Altacom“ ar buvo prisiviję priešininkus iki penkių taškų, tačiau L. Trušo ir T. Gudo pastangomis aikštės šeimininkai išsaugojo iniciatyvą bei šventė pergalę rezultatu 75:62.

„Coca Cola“: Laurynas Trušas – 37 tšk., Tomas Gudas – 16 tšk. (8 rezult. perd.), Lukas Pilipavičius – 7 tšk. (21 atk. kam.)

„Bitdefender ‒ Altacom“: Mindaugas Mikalauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Šreiberis – 10 tšk., Saulius Mikalauskas – 9 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ įveikė „Gėlių banko“ pasipriešinimą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:16 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „Coca Cola“ iškovojo pergalę (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:16 val.)Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)Antroje rungtynių pusėje „Coca-cola“ įrodė pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:50 val.)„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ paskutinėmis sekundėmis privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:28 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)