Rimo & Patikima linija vs Lietuvos geležinkeliai (50:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Lietuvos geležinkeliai“ po prasto pirmo kėlinio atsitiesė ir iškovojo užtikrintą pergalę

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 23:30 val., peržiūros: 1074

Sekmadienį, lapkričio 27 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ bei svečių „Lietuvos geležinkelių“. Rungtynių pradžioje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie buvo aiškiai pranašesni abejose aikštelės pusėsė, tačiau nuo antrojo kėlinio pradėjo ryškėti svečių ekipos pranašumas, o puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys, leido „Lietuvos geležinkeliams“ tiesiog sutriuškinti varžovus.

Pirmąjį kėlinuką „Rimo & Patikima linija“ pradėjo pelnydama net devynis taškus be atsako, o tuomet pirmuosius taškus pelnė ir svečių ekipa. Į tai šeimininkai atsakė pelnydami dar šešis taškus paeiliui bei įgijo jau 13-os taškų atotrūkį. Sužaidus aštuonias minutes, „Lietuvos geležinkeliams“ pavyko pelnyti dar tik ketvirtąjį tašką šiose rungtynėse, bet kėlinuko pabaiga buvo palankesnė jiems ir skirtumą sumažino iki vienženklio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:8. Antrąjį kėlinuką šįkart geriau pradėjo svečių ekipa ir netrukus sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų. Vėliau šeimininkų ekipa vėl kiek nutolo nuo savo varžovų ir tuomet komandos žaidė gan apylygiai. Visgi, kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Lietuvos geležinkeliai“, kurie spurtavo 8:0 ir išlygino rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:30.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo žaidimu taškas į tašką ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Vėliau svečių ekipa dar kartą pelnė aštuonis taškus be varžovų atsako ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgavo jau dviženklį pranašumą. Šį varžovų spurtą sustabdžiusi „Rimo & Patikima linija“, stabilizavo žaidimą ir likusį kėlinio laiką kovojo lygiai su savo varžovais. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 41:49. Lemiamas rungtynių kėlinys tikrai nežadėjo tokios rungtynių baigties. Ketvirtasis kėlinys visiškai priklausė „Lietuvos geležinkelių“ komandai. Jie per šį kėlinį surinko net 31 tašką, o varžovams leido įmesti vos devynis. Triuškinančiai šį kėlinį laimėjusi svečių ekipa, galiausiai sutriuškino ir savo varžovus bei iškovojo trečiąją pergalę sezone. Galutinis rungtynių rezultatas 50:80.

T.Žvirblis („Lietuvos geležinkeliai“):
„Turbūt kai sustojom zona, tas turbūt davė pranašumą ir pradėjom gintis, o paskui, viskas pradėjo tekėti sava vaga“.

Rimo & Patikima linija: Linas Ratautas – 16 tšk., Rytis Karauskas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Ratautas – 9 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Simas Ragauskas – 18 tšk. (8 išpr. praž.), Tadas Šimkus – 15 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Dovydas Blinkus – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš „Omegą“ ir pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)Lietuvos geležinkeliai pervažiavo RIMO&Patikima linija barjerą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ iššvaistė 23-ijų taškų persvarą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:28 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)