Rimo & Patikima linija vs Rapala (68:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rapala“ po audringos kovos įveikė savo varžovus

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 22:51 val., peržiūros: 993

Sekmadienį, lapkričio 13 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Rimo & Patikima linija“ bei svečių „Rapalos“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek tvirčiau atrodė šeimininkų ekipa, kuri diktavo savas sąlygas ir turėjo nežymų pranašumą savo rankose. Visgi, viskas pasikeitė antroje rungtynių pusėje. Trečiąjį kėlinį dviženkliu skirtumu laimėję „Rapalos“ vyrukai savo pranašumą padidino iki dviženklio, kurio jiems užteko iki pat rungtynių pabaigos, nepaisant lemiamo „Rimo & Patikima linija“ komandos šturmo.

Pirmąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo „Rimo & Patikima linija“ ekipa, kuri pelnė pirmuosius šešis taškus šiose rungtynėse. Vėliau pirmuosius taškus pelnė ir svečių komanda, o nuo tada ir prasidėjo komandų apylygus žaidimas. „Rapala“ vis bandydavo priartėti varžovų link, tačiau į kiekvieną sėkmingą jų ataką, šeimininkai atsakydavo tuo pačiu ir vis laikė tą nežymų pranašumą savo rankose. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 17:13. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė ne itin rezultatyvų žaidimą, tačiau intrigos jame netrūko. Ekipos žaidė taškas į tašką viso kėlinuko metu, tad skirtumas tarp komandų per daug nekito, o „Rimo & Patikima linija“ išlaikė šiokį tokį pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos ir toliau žaidė tokiu pačiu scenarijumi, o likus žaisti kiek daugiau nei šešias minutes, „Rimo & Patikima linija“ ekipos pranašumas siekė šešis taškus. Tačiau tuomet aukštesnę pavarą pavyko įjungti „Rapalos“ ekipai, kuri tuomet pelnė net 15-ą taškų be varžovų atsako ir įgijo jau gan solidų pranašumą šiose rungtynėse. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:54. Ketvirtojo kėlinio pradžioje sėkmingiau žaidė svečių ekipa, kuri padidino savo pranašumą iki dviženklio. Tuomet komandos pradėjo žaisti vėl apylygiai, tad skirtumas per daug nekito, o likus žaisti dvi minutes, komandas skyrė 12-a taškų, tačiau tuomet užvirė aistros aikštelėje. Šeimininkų ekipos žaidėjas buvo nubaustas technine pražanga, komandos treneris norėjo nutraukti rungtynes. Rungtynės buvo laikinai sustabdytos, kol „Rimo & Patikima linija“ ekipos treneris atvėso ir sutiko pratęsti rungtynes. Visa tai jo komandai išėjo į naudą, kadangi jo komanda pakilo į lemiamą šturmą ir pradėję spausti savo varžovus, išprovokavo kelias jų klaidas, kurias pavertė taškais. Likus žaisti 18 sekundžių, komandas teskyrė vos keturi taškai, bet dėl neaiškių priežasčių šeimininkai nesiimė pražangų taktikos bei taip buvo priversti nusileisti savo varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 68:72.

G.Mickevičius („Rapala“):
„Šoklumu kompensavom ūgio stoką. Na, iš tikro tai tas ūgis buvo gana panašus. Negali išskirti to. Gal ir buvo pas juos aukštesnių žaidėjų, tačiau mes buvome greitesni. Gal čiut čiut silpnesnė komanda nei prieš tai buvusios, tai pakankamai lengvai susitvarkėm ir be savo kitų žaidėjų“.

Rimo & Patikima linija: Arvydas Rudžianskas – 19 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Jonas Navackas – 15 tšk., Linas Ratautas – 11 tšk. (13 atk. kam.), Rytis Karauskas – 10 tšk.

Rapala: Mindaugas Pažėra – 25 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Raimundas Mickevičius – 12 tšk.

„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Rapala“ nugalėjo „Kesko Senukai“ ekipą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)