Rimo & Patikima linija vs Best 4 You (84:90)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Net 18 taškų deficitą per kėlinį panaikinę „Best 4 You“ išplėšė pratęsimą ir palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 21:37 val., peržiūros: 1015

Vasario 26 dieną, 19:15 val., Garliavos „Jonučių“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Rimo & Patikima linija“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai). Rungtynės šį vakarą buvo kaip niekad permainingos, net 3 kėlinukus aikštelėje dominavo ir visiškai problemų neturėjo šeimininkai, kurie prieš ketvirtąjį kėlinuką turėjo net 18 taškų pranašumą. Tačiau „Best 4 You“ sugebėjo sukurti nedidelį stebuklą, vos per vieną kėlinuką panaikino milžinišką atsilikimą ir išplėšė pratęsimą. Papildomo laiko metu jau svečiai buvo patikėję savo jėgomis, tad likusios energijos su kaupu užteko galingam finišui ir pergalei pasiekti. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:90 (31:16, 17:24, 19:9, 9:27, 8:14).

Nors pirmomis minutėmis komandos žaidė gana lygiai, tačiau netrukus „Rimo & Patikima linija“ spurtavo su labai galinga jėga. Šeimininkai pataikė kone viską ir jau pirmojo kėlinuko metu komanda surinko net 31 tašką, bei paliko varžovus toli sau už nugarų. Vis tik jau antrojo kėlinuko metu svečiai priminė, kad gali rinkti taškus ir skirtumas ėmė po truputį tirpti. Dabar, galima sakyti, abi komandos jau žaidė taškas į tašką, bet iki tol pasiekta „Rimo & Patikima linija“ krepšininkų persvara leido jiems išlikti priekyje ir prasidedant ilgajai pertraukai 48:40.

Trečiame kėlinuke „Rimo & Patikima linija“ ir toliau jautėsi užtikrintai, komanda puikiai pataikė, agresyvus žaidimas arčiau krepšio leido provokuoti pražangas ir žaidėjams beliko rinkti lengvus taškus nuo baudų metimo linijos. Skirtumas tuomet pasiekė ir rekordinę 18 taškų ribą. Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis ketvirtame kėlinuke. „Best 4 You“ neturėjo ko prarasti, žaidėjai tiesiog metė skubotus tritaškius, žaidė ties pražangos riba, bei pasiaukojamai kovojo dėl kamuolių. Tai leido skirtumui labai greitai mažėti, kol galiausiai ir patys svečiai pajuto, kad šiandien dar gali kabintis. Dar keli tikslūs šuviai iš toli ir rezultatas tapo lygus. Paskutinės atakos buvo tikras nervų išbandymas abiems ekipoms, o „Best 4 You“ turėjo ir labai realius šansus laimėti dar pagrindinio laiko metu, tačiau abi L. Balasevičiaus baudos skriejo pro šalį. Pagrindinis laikas baigėsi esant rezultatui 76:76.

Per papildomą laiką sečiai pasinaudojo tuo, kad komanda yra stipriai užsivedusi ir krepšininkai sužaidė labai energingai, skirtumas vienu metu šoktelėjo iki 10 taškų, nors „Rimo & Patikima linija“ dar bandė gelbėtis, spaudė priešininkus, bet pranašumo iš savo rankų „Best 4 You“ nebepaleido. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:90.

Vilius Lincevičius („Best 4 You“):

„komanda vis susirenka nepilnos sudėties, mus išretina traumos, tad šiandien už tai ir norėjome labai laimėti“.

Rimo & Patikima linija: Arvydas Rudžianskas – 26 tšk. (11 išpr. praž.), Marius Rudžionis – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Linas Ratautas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Rytis Karauskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Ernestas Eičas – 12 tšk. (11 atk. kam.)

Best 4 You: Mantas Maslenikovas – 37 tšk., Mantas Juščius – 15 tšk. (15 atk. kam., 10 išpr. praž.), Tomas Lincevičius – 12 tšk. (13 atk. kam.), Lukas Balasevičius – 11 tšk.

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)Per anksti patikėję pergale „Best 4 You“ nusileido „Remza & Langvila“ ekipai (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Best 4 You“ iššvaistė solidų pranašumą ir pralaimėjo paskutinėmis sekundėmis (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:51 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)Užtikrintas žaidimas rungtynių pabaigoje lėmė „Rimo & Patikima linija“ krepšininkų pergalę (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 20:40 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)