Bitdefender ‒ Altacom vs Hidraulinės sistemos (71:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Bitdefender ‒ Altacom“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusias „Hidraulines sistemas“

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:48 val., peržiūros: 1284

Pirmadienį, lapkričio 21 dieną, KTPMC sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Bitdefender – Altacom“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ ekipų. Nuo pat susitikimo tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau žingsneliu priekyje vis buvo aikštės šeimininkai. Nepaisant to, pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę šeimininkai išvargo pergalę rezultatu 71:62 (19:18, 17:11, 14:22, 21:11).

Susitikimo pradžioje geriau startavę aikštės šeimininkai iškart įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau iškart po to sekė S. Klimkevičiaus solo taškų šou, po kurio „Hidraulinės sistemos“ persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau persvarą susigrąžinę „Bitdefender – Altacom“ išlaikė ją iki pat ketvirčio pabaigos. Antrojo kėlinuko pradžioje penkis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau čia pat sėkminga atkarpa atsakę svečiai susigrąžino minimalų pranašumą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę šeimininkai ilsėti išėjo turėdami septynių taškų atotrūkį. 36:29.

Po ilgosios pertraukos iškart iš toli pataikęs A.Žukauskas padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio, tačiau čia pat komandą į priekį timptelėjęs M. Šumlinskas savo ekipos deficitą sumažino iki trijų taškų. Kiek vėliau iš toli pora kartų pasižymėjęs P. Čižauskas padėjo „Hidraulinėms sistemoms“ ir vėl susigrąžinti pirmaujančios komandos statusą, kurį pavyko išlaikyti iki pat lemiamos rungtynių dalies pradžios. Ketvirto kėlinuko pradžioje tris tolimus metimus iš eilės pataikę aikštės šeimininkai susigrąžino aštuonių taškų atotrūkį. Kiek pasimetę svečiai dar bandė kabintis, tačiau užtikrintai rungtyniavę „Bitdefender – Altacom“ ekipos žaidėjai pasiekė pergalę rezultatu 71:62.

„Bitdefender ‒ Altacom“: Žygimantas Gaidžiūnas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Arnoldas Žukauskas – 12 tšk., Marius Savickas – 11 tšk., Lukas Bendikas – 10 tšk.

„Hidraulinės sistemos“: Marius Šumlinskas – 27 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Markevičius – 8 tšk.:

„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:57 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)Garbingai pasielgę „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjai iškovojo „sunkią“ pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 22:34 val.)