Omega vs Kauno tiltai (70:77)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“

2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 23:26 val., peržiūros: 1422

Trečiadienį, lapkričio 9 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Omegos“ bei svečių „Kauno tiltų“. Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo svečių ekipa ir kontroliavo savas sąlygas. Įgiję dviženklį pranašumą, jie dar tvirčiau jautėsi. Tačiau paskutinėmis minutėmis sėkminga šeimininkų atkarpa vos neatimė pergalės iš „Kauno tiltų“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šešiais paeiliui svečių ekipos taškais, o tuomet savo taškų kraitį atidarė ir „Omegos“ ekipa. Nuo to laiko komandos pradėjo žaisti taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų laikėsi ties šešių taškų riba. Pirmasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus, tad per likusį laiką aikštelėje nieko kitokio ir neišvydome, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:16. Antrojo kėlinuko pradžioje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir išliko daugmaž toks pats. Sužaidus pusę kėlinio, „Kauno tiltų“ pranašumas pasiekė dviženklį ir atrodė, kad jie bus pajėgūs dar labiau padidinti savo atotrūkį. Bet kitokių planų turėjo „Omegos“ kolektyvas ir per likusį kėlinio laiką varžovams leido įmesti vos tašką, kuomet patys pelnė 12-ą jų bei išlygino rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:28.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė ir komandos pradėjo žaisti greitesnį bei rezultatyvesnį žaidimą. Tai buvo kiek palankiau svečių ekipai, kuri vėl susigrąžino maždaug šešių taškų pranašumą. Vėliau „Kauno tiltai“ susigrąžino ir dviženklį pranašumą, kurį jiems pavyko išsaugoti iki pat trečiojo kėlinio pabaigos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:57. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandos ir vėl žaidė gana rezultatyvų žaidimą ir žaidė apylygiai. „Omegos“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, tačiau šie atsakydavo taip pat sėkmingais išpuoliais, kas ir leido jiems išlaikyti pranašumą. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, komandas tebeskyrė 11-ą taškų, bet tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė šeimininkų ekipa ir per minutę apkarpė savo atsilikimą jau tik iki penkių taškų. Visgi, tuomet „Kauno tiltai“ pataikė dvitaškį bei taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 70:77.

A.Čekanauskas („Kauno tiltai“):
„Šiandien tikrai sužaidėm neblogas rungtynes. Prieš stiprią komandą pavyko laimėti – džiaugiamės labai. Galbūt, tiesiog, tiksliau pavyko užpulti antroje rungtynių dalyje prieš varžovų zoninę gynybą, pelnyti keletą lengvų taškų ir tiesiog rezultatas tapo mūsų naudai“.

Omega: Donatas Šliogeris – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Emilis Kuzabavičius – 15 tšk., Gediminas Naikauskas – 14 tšk., Nerijus Kurklietis – 12 tšk., Remigijus Kasperavičius – 10 tšk.

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 17 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Mindaugas Staskevičius – 15 tšk., Mindaugas Mažeika – 13 tšk., Artūras Kaminskas – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Kauno tiltai“ po įtemptos dvikovos įveikė savo varžovus minimaliu skirtumu (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 00:21 val.)