KAUNO ŠVARA & KRG vs KAUNO TILTAI (82:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno Švara & KRG", iš blankiai žaidųsių varžovų, didesnio pasipirešinimo nesulaukė

"Paška" rungtynėse žaidė kaip ant sparnų
2007 lapkričio 27 d., Antradienis, 22:23 val., peržiūros: 8194
Šį lapkričio 27 dienos vakarą, "Įmonių" lygos rungtynėse akis į akį stojo "Kauno Švara & KRG" ir "Kauno tiltai". Intriga buvo tik iki ilgosios pertraukos: nuo trečiojo kėlinio savo galią ir meistriškumą ėmė demonstruoti šeimininkai ( "Kauno Švara & KRG" ) , o svečiai žaidė padrikai, gal slėgė svetimos sienos, gal buvo ne jų diena, nes ši komanda tikrai gali žaist geriau, faktas tas, kad mačas baigėsi solidžia 16 taškų šeimininkų pergale 82:66.

Pradžia rungtynių buvo tarsi žvalgyba: abi komandos apsikeitė taškais, bet daugiau neišsiskyrė nei viena komanda. Šiek tiek pajautę žaidimo skonį, šeimininkai įgijo 7 taškų persvarą, kurią, kėliniui baigiantis, šiek tiek aptirpdę svečiai, pirmąjį ketvirtadalį varžybų pralaimėjo 21:17. Didelis "žaliųjų" ( "Kauno Švaros & KRG" aprangos spalva ) pranašumas, šiame kėlinyje, buvo mažesnis klaidų skaičius ir sugebėjimas gintis be pražangų ( nė vienos padarytos pražangos ).

Po pertraukėlės, žaidimo į savo rankas paimti nesugebėjo nė viena ekipa: komandos žaidė tai vienos, tai kitos žaidimo sėkmingesnėmis atkarpomis, tačiau vis dėlto šeimininkai sugebėjo prie savo taškų kraičio pridėti 2 daugiau, nei jų varžovai ir ilsėtis išėjo turėdami 6 taškų pranašumą – 40:34.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai dominavo aikštėje: jie atrodė kur kas labiau susikaupę, darė mažiau klaidų, mažiau pažeidinėjo taisykles, greitai, ir kas svarbiausiai tiksliai atakavo, geriau gynėsi ir paliko oponentus be amo, laimėdami ketvirtį 26:10, o bendroj sumoj 66:44.

Po tokio įspūdingo trečiojo kėlinio, turbūt, mažai kas, net ir patys "Kauno tiltai", nesitikėjo stebuklo, rungtynių laimėtojas jau buvo aiškus, o svečiai žaidė tik dėl garbingesnio rezultato ir šiek tiek geriau sužaidę paskutinį ketvirtį, pralaimėjo 16 taškų persvara – 82:66. Tai buvo antrasis "Kauno tiltų" pralaimėjimas per ketverias žaistas rungtynes, o šeimininkai iškovojo antrąją pergalę, taip pat iš keturių galimų. Su tuo juos ir sveikinu, o "Kauno tiltams" linkiu nenusimint – bus ir geresnių dienų.

Svečiai rungtynių arbitrus įvertino 8, o šeimininkai atsisakė vertinti, motyvuodami tuo, kad ir įvertinus vistiek niekas nepasikeis. Komentuot rungtynių nugalėtojai taip pat nepanoro, matyt nenorėdami gilintis į tai kas praeity ir galvodami apie ateities rungtynes ir matyt norėdami likti nešališki ( nors kartą neignoruokit statisto:) ).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 23 taškus pelnęs M.Brusokas, 16 taškų pelnęs E.Paškauskas ( 3 perimti kamuoliai ir 6 atkovoti ) , 15 taškų pelnęs R.Motys ( 11 atkovotų kamuolių ) ir 12 taškų pridėjęs D.Kazlauskas.

"Kauno tiltų" gretose lyderio vardo nusipelnė M.Mažeika ( 27 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 2 perimti bei 8 rezultatyvūs perdavimai ). Taip pat neblogai sužaidė M.Urbonavičius ( 16 taškų, 9 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai ) ir aukštaūgis P.Malinauskas ( 14 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 3 blokai ).

"Kauno švara & KRG" sutriuškino "Santera" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 21:46 val.)Trečioji "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 18:57 val.)"Kauno Švara & KRG" sumalė į miltus "Statybų objektus" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:02 val.)"Kauno tiltai" iškovojo dar vieną pergalę (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 18:12 val.)Po atkaklios kovos "Kauno Švara & KRG" palaužė "Omegą" (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Kauno Švara - KRG" sėkmingai žengė pirmajį žingsnį (2008 kovo 25 d., antradienis, 22:03 val.)"Kauno tiltai" tapo daugiausiai taškų per pratęsimus pelniusia komanda (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 20:59 val.)Įspūdinga "Kauno švaros&KRG" pergalė (2008 sausio 15 d., antradienis, 22:54 val.)"Kauno Švara & KRG" savaitę užbaigė pergale (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno tiltai" iškovojo pergalę prieš "Elektrobalt & Elektros darbus" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:23 val.)