BERO & SPSE vs PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS (58:72)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 04 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Bero & Spse" namuose neatsilaikė prieš "Projektų gamą & Mobiringą"

Nerijus Paulauskas atvedė savo ekipą į pergalę
2008 vasario 04 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 7411
Sausio 4 dienos vakare, "Pilėnų" vidurinėje mokykloje ginklus surėmė aikštės šeimininkai "Bero & Spse" ir "Projektų gama & Mobiringas". Iniciatyva šeimininkams priklausė tik pirmą kėlinį, o likusį laiką vyko apylygis žaidimas arba "Projektų gama & Mobiringas" buvo situacijos šeimininkai. Antroje rungtynių dalyje perlaužę žaidimą į savą pusę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 58:72. "Projektų gama & Mobiringas". Tai buvo trečioji pergalė per penkerius žaistus susitikimus svečiams. O jų oponentai šiandien patyrė penktąją nesėkmę antrame ture ir pergalių neturi.

Rungtynės prasidėjo vangokai: abiems komandoms sunkiai sekėsi įsivažiuoti, tačiau į priekį, dėka M. Juchnevičiaus pastangų įsiveržė aikštės šeimininkai. Apskritai, "Bero & Spse" šiame kėlinyje atrodė pranašesni už varžovus ir laimėjo jį rezultatu 19:10.

Tačiau antrajame kėlinyje svečiai susiėmė į rankas ir ėmė tirpdyti persvarą: dėka spurto 11:0, svečiai išlygino rezultatą, o kėlinį ekipos užbaigė apsikeisdamos dvitaškiu ir tritaškiu. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 28:28.

Trečiąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo 8:0 ir susigrąžino sau persvarą, bet vėliau, sugrįžę į rungtynių tempą svečiai išlygino rezultatą ir netgi jį persvėrė, laimėdami tris kėlinius rezultatu 45:51.

Paskutiniame kėlinyje didelės kovos neišvydome: "Projektų gama & Mobiringas" persvėrę svarstykles savo naudai ir šiame kėlinyje sugebėjo išlikti šaltakraujiški ir laimėti rungtynes rezultatu 58:72.

Po rungtynių, "Projektų gamos & Mobiringo" žaidžiantysis vadovas, D.Čepulis, perdavė linkėjimus Vygiui Griniui, o pergalę skyrė gimtadienį švenčiančiam Tadui Chrameliai. Apie rungtynes vadovas galėjo pasakyti tik, kad susitikimas buvo gana chaotiškas.

Šeimininkų vadovas R.Mieldažys džiaugėsi, kad komanda atrado savąjį žaidimą ir didesnius lūkesčius pasilaikė ateičiai.

Nesustabdomas nugalėtojų ekipoje buvo N.Paulauskas ( 25 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 11 išprovokuotų pražangų, 9 perimti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai ). 19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo D.Čepulis. T. Augučio sąskaitoje 14 taškų.

Šeimininkų komandoje galima išskirti 18 taškų pelniusį M. Juchnevičių. Po 10 taškų pelnė R.Mieldažys ( 12 atkovotų kamuolių ) ir R.Pumputis.

Rungtynių arbitrų darbą šeimininkai įvertino 8 balais, o nugalėtojai vertinti atsisakė.
"Įmonių" lygos nugalėtojai - "Projektų gama & Mobiringas" (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 15:20 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" po dramatiško kovos nusileido "Projektų Gama & Mobiringas" komandai (2008 vasario 15 d., penktadienis, 23:07 val.)Sunki "Projektų gama & Mobiringas" pergalė (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:40 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje pergalę šventė "Projektų Gama & Mobiringas" (2008 vasario 05 d., antradienis, 22:20 val.)"Ecobaltic" užtikrintai įveikė "Projektų Gamą & Mobiringą" (2007 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"Projektų gama & Mobiringas" pateko į pusfinalį (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklubdė "KER" komandą (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:33 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Bero & SPSE" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Bero&SPSE" namuose nusileido "Makroflex" ekipai (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 21:00 val.)"Projektų gama - Mobiringas" be vargo įveikė "Celsį" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 21:10 val.)