PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS (100:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų Gama & Mobiringas" parklubdė "KER" komandą

2008 kovo 04 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 5113
Šiandien (03-04) "Babtų" vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos dar vienerios "Įmonių" lygos varžybos. Jose susitiko "Projektų Gama & Mobiringas" (šeimininkai) ir "KER" (svečiai). Beveik visą laiką pirmavę pergalę šventė "Projektų Gama & Mobiringas" komanda.

Pirmas kėlinys prasidėjo sėkmingiau svečių komandai, kurie pradžioje įsiveržė į priekį rezultatu 5:12. Sužaidę gražų ir drausmingą komandinį žaidimą per likusį kėlinio laiką "KER" padidino persvarą iki dviženklės. Kėlinuko rezultatas buvo 14:25.

Antrame kėlinyje vaizdą apvertė šeimininkų komandos žaidėjas M.Giedraitis.Jis iš eilės 11 taškų priartino savo komandą prie varžovų. Laimėję atkarpą 22:2 šeimininkai patys susikrovė septinių taškų persvarą. Kėlinio rezultatas buvo 36:9 (50:33).

Trečias kėlinys parodė apylygį žaidimą. Komandos vienodai taikliai atakavo. Tai buvo nepalanku svečių, kurie vis dar turėjo 17 taškų deficitą, ekipai. Rezultatas buvo 75:58 (25:24).

Ketvirtas ketvirtis deja jau nieko nelėmė. Nors svečiai bandė atsilošti pralaimėtus taškus,bet deja likus mažiau nei minutei likę tris žaidėjai turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 100:81 (25:23).

Teisėjams nugalėtojai skyrė po 9 balus, o pralaimėjusieji po 10 balų.
"Projektų Gama & Mobiringas" parklupdė "Kauno Tiltus" ir pateko į finalą (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Hansabankas" komandos (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:18 val.)Sunki "Projektų gama & Mobiringas" pergalė (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:40 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Bero & SPSE" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Projektų gama & Mobiringas" pateko į pusfinalį (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" vienu žingsniu arčiau finalo (2008 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų gama - Mobiringas" be vargo įveikė "Celsį" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 21:10 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Inreal & Invalda" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)"Projektų gama-Mobiringas" nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:26 val.)"Įmonių" lygos nugalėtojai - "Projektų gama & Mobiringas" (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 15:20 val.)