PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS vs KAUNO TILTAI (86:65)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 10 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų Gama & Mobiringas" parklupdė "Kauno Tiltus" ir pateko į finalą

Su kamuoliu Marius Giedraitis
2008 balandžio 10 d., Ketvirtadienis, 21:34 val., peržiūros: 2663
Šiandien Babtų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko trečiosios ir lemiamos varžybos tarp "Projektų Gama & Mobiringas" (šeimininkai) ir "Kauno Tiltai" (svečiai). Visas varžybas pirmavę šeimininkai šventė svarbią pergalę ir užsitikrino vietą finale.

Pirmas kėlinukas buvo pragaras svečiams. Iki trečios minutės jie nesugebėjo pelnyti nei taško. Jų varžovai per šias minutes spėjo surinkti vienuolika taškų ir įgyti nemenką persvarą. Kėlinuką užbaigė "Kauno tiltų" tritaškis paskutinėmis akimirkomis. Rezultatas buvo 16:7.

Antrame kėlinuke žaidimas šiek tiek išsilygino , tačiau rezultatas ir toliau nekito. Šeimininkai bandė ir toliau mesti tritaškius , kurie pirmajame kėlinuke daugiausiai prisidėjo prie susikrautos persvaros. Bet tas ginklas jau neveikė ir visi metimai skriejo pro šalį. Po pirmosios varžybų pusės rezultatas buvo 38:28 (22:21).

Trečias kėlinys buvo nelabai sėkmingas šeimininkų ekipai. Nors pradžia buvo daug žadanti ir persvara išaugo iki 19 taškų. Kėlinuko antroje pusėje šeimininkai lyg pasimetę pradėjo klysti ir atakuoti pro šalį. Varžovai nieko nelaukė ir šias klaidas išnaudodavo greitoms atakoms.Taip jie sumažino persvarą iki vienženklės sumos. Rezultatas buvo 56:49 (18:21).

Ketvirtas kėlinukas buvo keistai nuobodus. Pradžioje
"Projektų Gama & Mobiringas" įsiveržusi 11 taškų ir toliau didino savo persvarą. Pradėjęs veikti pirmojo ketvirčio ginklas ( tolimi metimai) padėjo iki kėlinuko galo susikrauti 21 taško persvarą. Galutinis rezultatas buvo 86:65 (30:16).

Nugalėtojų treneris džiaugėsi laimėjimu , o laimėjo dėl to , kad susirinko pilna komandos sudėtis. Teisėjų darbą įvertino gerai.

"Kauno Tiltų" treneris buvo kitokios nuotaikos. Apie komandos pasirodymą teigė , kad stengėsi iš visų jėgų. Džiaugėsi, kad pavykdavo nepaleisti varžovų. Komandoje visi stengėsi , bet varžovai sužaidė geriau. Teisėjams skyrė po 9 balus.

"Projektų Gama & Mobiringas" lyderiai šiose varžybose buvo V.Grinis 29 taškai ir M.Giedraitis 23 taškų

"Kauno TIltai" ekipoje naudingiausias buvo M.Mažeika 28 taškai.
"Projektų Gama & Mobiringas" parklubdė "KER" komandą (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:33 val.)"Projektų gama & Mobiringas" pateko į pusfinalį (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Hansabankas" komandos (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:18 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" vienu žingsniu arčiau finalo (2008 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Sunki "Projektų gama & Mobiringas" pergalė (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:40 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Bero & SPSE" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Inreal & Invalda" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)"Projektų gama - Mobiringas" be vargo įveikė "Celsį" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 21:10 val.)Rungtynių pabaigoje "Projektų gama & Mobiringas" palaužė "Olympic casino" (2007 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)"Projektų gama & Mobiringas" įrodė savo pranašumą prieš "AKS Prosatas & Nekturas" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 23:30 val.)