STATYBŲ OBJEKTAI vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (62:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 20 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

"Statybos objektai" neatsilaikė prieš "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą

2008 sausio 20 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 6508
Šį vakarą Rasos gimnazijos salėje Įmonių lygos rungtynėse "Statybos objektai" priėmė "Elektrobalt – Elektros darbai" ekipą. Nuo pat rungtynių pradžios svečiai demonstravo pranašumą ir per tris kėlinius susikrovė persvarą, kurios pakako iškovoti pergalę rezultatu 26:75.

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį 0:4 išsiveržė "Elektrobalt – Elektros darbai". Šeimininkams per visą kėlinio laiką nepavyko priartėti prie varžovų, kurie vis labiau tolo ir kėlinukui pasibaigus jau turėjo 11-os taškų persvarą – 14:25.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė: "Elektrobalt – Elektros darbai" ir toliau dominavo aikštelėje, tačiau "Statybų objektų" krepšininkams pavyko pristabdyti varžovų puolimą ir per antrąjį kėlinį skirtumas padidėjo tik trimis taškais – 14:17 (28:42).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau nesugebėjo rasti savojo žaidimo, o "Elektrobalt – Elektros darbai" kėlinio pradžioje spurtavę 11:0 padidino savo persvarą iki 25 taškų (28:53). Antrojoje kėlinuko pusėje "Statybų objektai" kiek labiau susiėmė ir sumažino savo atsilikimą iki 20-ies taškų (40:60).

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai pademonstravo charakterį ir perėmę iniciatyvą parodė, jog gali pasipriešinti. Tris taiklius tolimus metimus pataikė M.Bubnelis, po krepšiais sėkmingai kovojo G.Pakalniškis, šį vakarą atkovojęs net 18 kamuolių. Ketvirtąjį kėlinį "Statybų objektai" laimėjo 7-iais taškais, taip sušvelnindami pralaimėjimo kartėlį – "Elektrobalt – Elektros darbai" iškovojo pergalę rezultatu 62:75.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė Aurimas Andriušis – 23 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 6 perimti kamuoliai. Dvigubą dublį atliko Martynas Petravičius – 18 taškų, 11 atkovotų kamuolių.
Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo dvigubą dublį atlikęs Gytis Pakalniškis, jis pelnė 21 tašką ir atkovojo 18 kamuolių.

Abi komandos buvo patenkintos arbitrų darbu ir skyrė po 10 balų.

"Elektrobalt – Elektros darbai" ekipos treneris džiaugėsi, kad krepšininkai pagaliau pradėjo gausiau rinktis į rungtynes, taip pat teigė, jog labai smagu prieš tą pačią komandą laimėti antrą kartą.
"Kauno tiltai" iškovojo pergalę prieš "Elektrobalt & Elektros darbus" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:23 val.)"Statybų Objektai" pergalingai pradėjo žygį "Įmonių" lygoje (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)"Mikrovisata" palaužė "Elektrobalt & Elektros darbai" komandą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Mikrovisata" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt-Elektros darbai" (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)"Ekotermijos servisas" įmetė dvigubai daugiau už "Elektrobalt & Elektros darbai" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Elektrobalt-Elektros darbai" namuose lengvai įveikė "Water SER-Veeseadmed" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:59 val.)Sėkmingas "Hansabanko" debiutas "Įmonių" lygoje (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)"Elektrobalt & Elektros Darbai" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 18:54 val.)ElektroBalt&Elektros darbai iškovojo pirmąją pergalę (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:14 val.)