PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS vs INREAL & INVALDA (98:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai, Kauno raj.

"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Inreal & Invalda"

2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 21:28 val., peržiūros: 8099

Šiandien, 19.00 val., naujojoje "Projektų Gama & Mobiringas" namų salėje, Babtų mokykloje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Projektų Gama & Mobiringas" ir "Inreal & Invalda", rungtynes užtikrintai laimėjo šeimininkai rezultatu 98:58.

Rungtynės prasidėjo taikliais abiejų komandų metimais, pirmosios minutės buvo daugiau varžovų žvalgyba ir tik kėlinukui įpusėjus, "Projektų Gama & Mobiringas" surengė keletą greitų atakų, bei sėkimingai atidirbę gynyboje susikrovė 9 taškų pranašumą. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 22:13.

Atrame ketvirtyje dar labiau išryškėjo šeimininkų pranašumas, nors skirtumas staigiai augo, tačiau aikštėje abiejų komandų žaidėjai buvo geros nuotaikos, dažnai pajuokaudami tarpusavyje, jie žaidė gražų bei greitą krepšinį. Nebuvo nei grubių pražangų, nei ginču su teisėjais, o tai leido visą dėmesį suteklt i patį žaidimą. "Inreal & Invalda" komandą palaikė keletas žavių sirgalių, bet matyt to neužteko, todėl po 2 kelinių rezultatu 41:23 pirmavo "Projektų Gama & Mobiringas".

Prasidėjus trečiam kėliniui vaizdas aikštėje jau atrodė buvo kažkur matytas, ir tikrai, niekas po ilgosios pertraukos nepasikeitė, "Projektų Gama & Mobiringas" vis tolo nuo varžovų, rungtynių pabaiga jau nekėlė abejonių, bet puiki nuotaika nedingo iš abiejų komandų žaidėjų veidų. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas.

Teisėjavimą abi komandos vertino po 10 balų.

Rungtynes pakomentavęs nugalėtojų komandos kapitonas džaigėsi solidžia pergale naujojoje salėje, ir tikisi čia panašių pergalių ir ateityje.

"Projektų Gama & Mobiringas": V.Grinis 19, N.Paulauskas 16 (10 atkovotų kamuolių), D.Čepulis 16.

"Inreal & Invalda": A.Dungveckis 17(15 atkovotų kamuolių), P.Daunoras 11.

"Projektų gama-Mobiringas" nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:26 val.)"Projektų gama - Mobiringas" be vargo įveikė "Celsį" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 21:10 val.)Rungtynių pabaigoje "Projektų gama & Mobiringas" palaužė "Olympic casino" (2007 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)"Projektų gama & Mobiringas" įrodė savo pranašumą prieš "AKS Prosatas & Nekturas" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 23:30 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Hansabankas" komandos (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:18 val.)Ketvirtajame kėlinyje "Ecobaltic" palaužė "Inreal - Invalda" (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:39 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Bero & SPSE" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)Sunki "Projektų gama & Mobiringas" pergalė (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:40 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" vienu žingsniu arčiau finalo (2008 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklubdė "KER" komandą (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:33 val.)