PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS vs HANSABANKAS (102:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 11 d., Antradienis, 20:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Hansabankas" komandos

2008 kovo 11 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 7088
Šį vakarą (03-11) "Babtų" pradinės mokyklos sporto salėje susitiko aikštelės šeimininkai "Projektų Gama & Mobiringas" ir "Hansabankas" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių į priekį įsiveržusi šeimininkų ekipa neleido varžovams nei karto pirmauti ir pasiekė pergalę rezultatu 102:67.

Pirmo kėlinio pradžioje komandos parodė apylygį žaidimą. Toliau kėlinyje svečiams nepavyko sugaudyti šeimininkų ,todėl prisirinkę pražangų pradėjo dengtis laisviau. Bet tai ne vienintelė priežastis dėl kurios buvo pralaimėtas kėlinys, klaidos ir pralaimėta kova dėl atkovotų kamuolių. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 21:8.

Antrame kėlinyje
"Projektų Gama & Mobiringas" komandoje prabilo M.Giedraitis, kuris vien per šį kėlinuką pelnė 12 taškų. Prie jo prisijunge ir kiti komandos draugai. Visų pastangomis susikrovė 28 taškų persvarą. Rezultatas prieš antrąją varžybų pusę buvo 52:24 (31:26)

Po ilgosios pertraukos šeimininkų komandoje pasirodė pirmieji nuovargio požymiai. Jie labiausiai smogė gynybai. Kėlinio pradžioje praleidę penkis taškus iš eilės
"Projektų Gama & Mobiringas" nieko nelaukdami pataikė tris tolimus iš eilės taip nutoldami dar labiau. Kėlinio galą sėkmingiau sužaidę "Hansabankas" išlygino kėlinio rezultatą, ir paliko tokią pačią, bet solidžią persvarą. Rezultatas buvo 73:45 (21:21)

Ketvirtas kėlinys didesnės intrigos neparodė. Šeimininkai vėl laimėję kėlinį prie savo didelės persvaros pridėjo dar keletą taškelių ir rungtynes baigė turėdami 35 taškų pranašumą. Rezultatas buvo 102:67 (29:22).

Nugalėtojų komandos žaidėjas V.Grinis paklaustas apie komandos lyderius šiose varžybose nepaminėjo nei vieno žaidėjo,nes jo manymu pergalė buvo pasiekta kiekvieno komandos draugo pastangomis ir prie to prisidėjo komandinė dvasia.

Teisėjų darbą įvertino 9 balais.

"Projektų Gama & Mobiringas" parklubdė "KER" komandą (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:33 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Inreal & Invalda" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Bero & SPSE" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)Sunki "Projektų gama & Mobiringas" pergalė (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:40 val.)"Projektų gama & Mobiringas" pateko į pusfinalį (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" vienu žingsniu arčiau finalo (2008 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklupdė "Kauno Tiltus" ir pateko į finalą (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)"Projektų gama-Mobiringas" nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:26 val.)"Projektų gama - Mobiringas" be vargo įveikė "Celsį" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 21:10 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" atsirevanšavo "Hansabankui" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)