BMS MEGAPOLIS vs EKODORA & MC TRANS (133:52)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"BMS" rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė

Tomas Adomaitis pelnė net 41 tašką, ir daugelį atakų užbaigė ypač efektingai
2007 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 19:51 val., peržiūros: 8519
Pirmosiose trečiadienio rungtynėse "Įmonių+" lygos C pogrupyje "BMS" savoje aikštėje priėmė "Ekodoros & MC Trans" komandą. Visą susitikimą aikštėje dominavę šeimininkai šventė pergalę įspūdingu 81-o taško skirtumu – 133:52.

Nuo pat rungtynių pradžios matės akivaizdus lygių skirtumas. "BMS" krepšininkai dažnai perimdami kamuolius vis krovėsi pranašumą. Pirmojo ketvirčio pabaigoje svečiai pasinaudoję priešininkų atsipalaidavimu spurtavo 9:2 ir taip kiek aptirpdė savo taškų deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių 13-os taškų persvarą turėjo šeimininkai – 30:17.

Antrasis kėlinukas prasidėjo kompiuterininkų pelnytais 18 taškų be atsako.
"Ekodoros & MC Trans" žaidėjai pirmuosius taškus pelnė tik septintąją ketvirčio minutę. Žaidimas praktiškai vyko į vieną krepšį, o rungtynes paįvairindavo Tomo Adomaičio dėjimai ar eilinis Tado Gauriličiko tritaškis. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 56:26.

Antroji rungtynių pusė tebuvo tik formalumas. Pažymėtina nebent tai, kad "BMS" per trečiąjį kėlinį pelnė nepadoriai daug taškų – 47, ir jau trečiajame ketvirtyje buvo peržengę 100 taškų ribą. Susitikimas baigėsi rezultatu 133:52.

"BMS" gretose 41 tašką pelnė Tomas Adomaitis, 21 – Tadas Gaurilčikas (5/8 tritaškiai), 18 – Tadas Jočys, 17 – Donatas Gudeliauskas (6 rez. perd.), 15 – Tadas Abišala (16 atk. k., 4 blokai), 12 – Mindaugas Brazys (9 atk. k.).

"Ekodoros & MC Trans" ekipoje 14 taškų surinko Darius Adomaitis. Dvigubą dublį atliko Andrius Giržadas – 13 taškų, 12 atkovotų kamuolių.

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 10, svečiai po 9 balus.
"BMS" vis dar nenugalėtas (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:21 val.)"BMS" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2007 lapkričio 23 d., penktadienis, 21:24 val.)"BMS" nesunkiai įveikė "Lytagrą" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 22:19 val.)"Naftelf & Nowaco" varžovų nepasigailėjo (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Autokontaktas" "BMS Megapolio" komandai priešinosi tik du kėlinius (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 21:30 val.)"Baltijos Baldų Grupė" naujokų nepasigailėjo (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)Antroji "Helvinos" pergalė (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:38 val.)Lengva "Vaidotėno" pergalė (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Naftelf & Nowaco" antra nesėkmė iš eilės (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:25 val.)"AG Group" nepasigalėjo "Ekodora & Mc Trans" komandos (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:58 val.)