ELEKTRO MONTUOTOJAS vs NAFTELF & NOWACO (113:78)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Rungtynėse tarp "Elektromontuotojo" ir "Naftelf-Nowaco" pagerinti net du lygos rekordai

Aikštėje puikiai kovojo po ilgos darbinės komandiruotės grįžęs Aurimas Tamošiūnas. Jis atliko trigubą dublį ir surinko net 74 naudingumo balus!
2008 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 22:44 val., peržiūros: 9801

Šį vakarą Kauno technologijos kolegijos sporto salėje, antrojo turo varžybose susitiko dvi "Įmonių+" lygos "G" pogrupio komandos : "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir "Naftelf-Nowaco" (svečiai). Po permainingos kovos gražią pergalę rezultatu 113-78 iškovojo "Elektromontuotojas". Šiose rungtynėse buvo pagerinti du šio sezono "Švyturio -KKL" lygos rekordai. Aurimas Tamošiūnas – "Elektromontuotojo" lyderis, tapo žaidėju surinkusiu didžiausią naudingumo koeficientą (72 taškai) ir pagerino perimtų kamuolių rekordą (11).

Rungtynės prasidėjo aikštės šeimininkų atkovotu ginčo kamuoliu ir pelnytais dviem taškais. Varžovai atsakė tolimu metimu ir taip užvirė daug gražių akimirkų žadanti dvikova. Deja, pirmasis kėlinys nebuvo toks įtemptas kokio visi laukė. "Elektromontuotojo" penketas demonstravo gražų komandinį krepšinį ir po aštrių perdavimų po krepšiu laukiantiems komandos draugams, buvo pelnoma didžioji dalis taškų. Tuo tarpu svečiai neatrado savojo žaidimo ir dažnai klydo, o gynyboje sunkiai sekėsi tvarkytis nepažeidžiant taisyklių. "Elektromontuotojai" taip pat puikiai grūmėsi po krepšiais dėl atšokusių kamuolių, kas leisdavo kartoti metimus. Puikiai sužaidę rungtynių pradžią šeimininkai susikrovė net 20-ies taškų persvarą – 34-14.

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė vaidmenimis. "Naftelf-Nowaco" krepšininkai susiėmė gynyboje ir dėl to "elektromontuotojai" pradėjo itin dažnai klysti, tiesiog atiduodami kamuolius varžovams. Šie, savo ruožtu, tokias dovanėles iškarto paversdavo taškais ir kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį. Šio spurto, trukusio visą kėlinį, iniciatorius – D.Viršilas pelnęs net 19 taškų, jis taip pat buvo pagrindinė komandos grandis palaikanti tokį įspūdingą žaidimą. Pirmoji rungtynių pusė pasibaigė svečiams jau pirmaujant 2-jų taškų skirtumu 50-52.

Po ilgosios pertraukos įvykiai aikštelėje vėl kardinaliai pasikeitė. Vėl prasidėjo pirmojo kėlinio scenarijus, kai šeimininkai žaidė gražų ir greitą krepšinį, o svečiai klydo perdavinėdami kamuolius ir neišnaudodavo susikurtų progų metimams. Šį ketvirtį "Elektromontuotojo" "arkliukas" buvo tolimi metimai, pusė pelnytų taškų sudarė metimai nuo tritaškio linijos. Ketvirtis pasibaigė šeimininkams vėl susikrovus gana nemažą taškų persvarą – 83-69.

Rungtynių pabaigoje aikštelėje visiškai dominavo "Elektromontuotojo" ekipa. Svečiai buvo bejėgiai prieš greitą aikštės šeimininkų puolimą, kurį pradėdavo A.Tamošiūnas ir po jo greito ir tikslaus perdavimo, kuris nors jo komandos draugas pelnydavo lengvus taškus iš po krepšio. Šiame kėlinyje visiškai praradę pasitikėjimą savimi "Naftelf-Nowaco" krepšininkai sugebėjo įmesti tik 9-is taškus ir rungtynes pralaimėjo 35-ių taškų skirtumu – 113-78.

Po rungtynių kalbintas R. Šarkūnas ("Naftelf-Nowaco" ekipos vadovas) pats nežinojo priežasčių, kodėl rungtynės baigėsi būtent taip. Jam liko neaišku kodėl pasirinkta taktika vieną kėlinį atnešė naudos, o kitą, varžovams neatlikus jokių strateginių žaidimo pakeitimų, jau nebe. Teisėjai įvertinti itin teigiamai.

A.Tamošiūnas ("Elektromontuotojas" ekipos lyderis) džiaugėsi pergale ir geru savo pasirodymu, jie laimėjo ir nieko čia nebeprikomentuosi. Teisėjus, taip pat kaip ir svečiai, įvertino labai gerai.

Nesustabdomas "Elektromontuotojas" komandos krepšininkas buvo A.Tamošiūnas, jo saskaitoje surinktas trigubas dublis ir pagerinti net du "Švyturio -KKL" lygos rekordai : surinktas didžiausias naudingumo koeficientas (72 taškai) ir pagerintas perimtų kamuolių rekordas (11). Jis per rungtynes pelnė net 47 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir perėmė net 11 kamuolių. Jam labai padėjo R.Ramanauskas – 30 taškų ir 11 atk. kam. (surrinktas dvigubas dublis).

"Naftelf-Nowaco" ekipoje geriausiai pasirodė D.Viršilas – 27 taškai (1 atk. kam.).

"Vijoklės" ir "Elektromontuotojo" poros nugalėtojui išaiškinti prireikė dviejų pratęsimų (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:46 val.)"Elektromontuotojas" žengė į sekantį etapą (2008 kovo 19 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino nukraujavusią "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino "Lytagrą" (2008 kovo 18 d., antradienis, 22:21 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo sunkią pergalę (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Nesunki antroji "Naftelf & Nowaco" pergalė (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 21:46 val.)"Elektromontuotojas" žengė į finalą (2008 balandžio 11 d., penktadienis, 20:08 val.)"Naftelf & Nowaco" antra nesėkmė iš eilės (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:25 val.)Pirmoji "Naftelf & Nowaco" nesėkmė (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 23:58 val.)"Naftelf & Nowaco" antra karta nugalėjo "Ekodora & Mc Trans" ekipą (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 22:47 val.)