KAUNO ŠVARA & KRG vs VĖJŲ LINIJA (80:67)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Kauno švara & KRG" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją"

2007 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 23:35 val., peržiūros: 6688
Šį vakarą savo aikštėje "Įmonių+" lygos rungtynėms "Kauno švara" priėmė "Vėjų linija" ekipą. Truputį silpniau pradėję rungtynes šeimininkai antrame kėlinyje įsivažiavo ir, paėmę "rungtynių vairą" į savo rankas, kovojo pergalę rezultatu 80:67.

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo svečiams, kurie išsiveržė 4:9. Vėliau žaidimas išsilygino, abi komandos rėmėsi poziciniu žaidimu, ir gana taikliai atakavo. Tik kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai – 17:15 po E.Paškausko tritaškio, tačiau kėlinį "Vėjų linija" užbaigė penkiais taškais be atsako – 17:20.

Antrasis ketvirtis buvo pats sėkmingiausias šeimininkų ekipai. Kėlinį "Kauno švara – KRG" pradėjo keturiais R.Močio taškais (21:20) ir susigrąžino pranašumą. Svečiai dar porą kartų taikliais tritaškiais persvėrė rezultatą į savo pusę (21:23, 26:28), tačiau antrąją kėlinuko dalį šeimininkai sužaidė pavyzdingai: praleidę tik keturis taškus į savo krepšį, patys pelnė 17 ir laimėjo kėlinuką 26:12 (43:32).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai serija 7:2 padidino pranašumą iki 16-os taškų (50:34) ir po to kiek atsipalaidavo tiek puolime, tiek gynyboje, leisdami varžovams atsitiesti. Tuo "Vėjų linijos" krepšininkai neblogai pasinaudojo ir spurtavo 13:1, sumažindami skirtumą iki 4 taškų (51:47).
"" Kėlinys baigėsi rezultatu 57:49 pirmaujant "Kauno švara – KRG" ekipai.

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai iniciatyvos iš rankų nepaleido nė akimirkai ir po truputį vis didino savo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. rungtynes per be didelės įtampos laimėjo "Kauno švara – KRG" ekipa. Tai buvo pirmoji "Švaros" pergalė "Įmonių+" lygos A pogrupyje iš penkių sužaistų rungtynių, "Vėjų linija" išlieka nepatyrusi pergalės džiaugsmo.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė dvigubą dublį atlikęs Remigijus Motys – 28 taškai, 14 atkovotų kamuolių.
"Vėjų linija" ekipoje geriausiai žaidė Mindaugas Gabšys, pelnęs 18 taškų (4 iš 5 tritaškiai).

"Kauno švara – KRG" teisėjus įvertino 10-čia balų, o svečiai aštuonetais.
""
"Sporto fėja" sutriuškino "Vėjų liniją" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Kauno Energija" savo aikštelėje įveikė "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:20 val.)"Kauno švara - KRG" nepajėgė pasipriešinti "Sporto fėjai" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:56 val.)"Projektų Gama" neturėjo vargo su "Vėjų Linija" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Kauno švara" nesugebėjo pasipriešinti "Elektromontuotojui" (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 23:18 val.)"Eltecha" namuose iškovojo lengvą pergalę prieš "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:20 val.)"Autokontaktas" nesunkiai palaužė "Kauno švarą - KRG" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 23:22 val.)"Kauno Švara & KRG" priešinosi tik du kėlinius (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Eltecha" nesunkiai įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:49 val.)Įtikinama "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:24 val.)