AUTOKONTAKTAS vs PROJEKTŲ GAMA (68:73)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

"Projektų gama & Mobiringas" ekipai svečių sienos ne kliūtis

Link varžovų krepšio veržiasi Julius Makūnas
2007 lapkričio 27 d., Antradienis, 22:12 val., peržiūros: 9873
Šiandien "Autokontaktas" Įmonių+ lygoje savo aikštelėje priėmė "Projektų gama & Mobiringas" komandą. Visi tikėjosi rimto mačo, toks ir buvo. Įtampa tvyrojo nuo pradžios iki galo, komandos buvo kovingai nusiteikusios, tačiau svečių ekipa įrodė jog jie gali kovoti iki galo ir iškovojo pergalę prieš "Autokontaktą" rezultatu 73:68.

Rungtynes pradėjo šeimininkai atsikovodami kamuolį ir po puikaus T.Kliuko reido po krepšiu su išprovokuota pražanga, kelių L.Zvego metimų iš vidutinio nuotolio, jų ekipa priekyje jau 7:0. Tačiau tai tik pradžia. Iš karto po sėkmingos atkarpos pasipylė nesėkmės, komanda pradėjo klysti ir iniciatyva į savo rankas perėmė "Projektų gama & Mobiringas". Šie užbaigė pirmajį ketvirtį įveikę atkarpą 19:2. Pirmasis kėlinukas baigėsi 19:9 svečių naudai.

Antrasis rungtynių kėlinis laimę nešė šeimininkų komandai. Nepaisant to, kad įpusėjus kėliniui šie jau susirinko penkias komandines pražangas, jiem puikiai sekėsi stabdyti varžovų atakas. Taip po truputi mažinant skirtumą "Autokontaktas" užbaigė pirmają rungtynių pusę atsilikdami 3 taškais nuo savo priešininkų.

Po ilgosios pertraukos, pailsėjus žaidėjams, žaidimas įgavo greitį ir šeimininkai nusprendė, jog reikia paspaust savo varžovus ir imtis iniciatyvos. Kėlinys prasidėjo keliais taikliais "Autokontakto" tritaškiais, kuriais pasižymėjo komandos snaiperis S. Skruodys. Taip pakilo visos komandos moralė, aikštelėje įsivyravo daugiau įtampos, teisėjam teko rimčiau į tai atsižvelgt, kas palaipsniui išaugo į konflikta tarp žaidėjų. Arbitram nebeliko ką daryt, kaip tik apramint krepšininkus skiriant technines pražangas. Tačiau žaidimas tuo nesibaigė, šeimininkai tęsė ką pradėjo ir užbaigė ketvirtį jau turėdami 9 taškų pranašumą (52:43).

Paskutiniame kėlinyje puikiai sužaidė svečių ekipos snaiperis M.Giedraitis, skruodęs priešininkų tinklelį keturiais užtikrintais tritaškiais, taip prisivijęs "Autokontaktą" ir persverdamas rezultatą į savo pusę. Šeimininkai buvo nepatenkinti teisėjavimu, o jų varžovų žaidimas dar labiau palaužė komandą, tad teko pripažinti "Projektų gamos & Mobiringo" pranašumą. Rungtynės baigėsi 73:68 svečių naudai.

"Autokontaktas": S. Skruodys 18 tšk., L.Zvegas (14 atk., 7/9 dvitaškiai) 16 tšk ir dvigubas dublis.
Nugalėtojų komandoje pasižymėjo M.Giedraitis 29 tšk. ir V.Grinis 18 tšk.

D.Čepulis ("Projektų gama") teigė jog žaidimas buvo visiškas chaosas, o teisėjavimą vertiną 9 balais.
"Autokontaktas" teisėjus vertinti atsisakė, o apie žaidimą nutylėjo.
"Projektų Gama" neturėjo vargo su "Vėjų Linija" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Autokontaktas" nepaliko jokių vilčių "Vijoklei" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 23:24 val.)"Autokontaktas" nepasigailėjo savo varžovų (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:39 val.)"Eltecha" iškovojo trečiają pergalę iš eilės (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 20:46 val.)"Autokontaktas" nesunkiai palaužė "Kauno švarą - KRG" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 23:22 val.)"Autokontaktas" užtikrintu skirtumu įveikė "Vėjų liniją" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 22:12 val.)Tik vienas atsarginis žaidėjas rezerve "Projektų gamos" krepšininkams nesutrukdė visa galva pranokt varžovus (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:28 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Projektų Gama" įveikę "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 21:55 val.)"Autokontaktas" nugalėjo "Medžiotojų užeigos & LVA" komandą (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Sporto fėja" nugalėjo "Projektų gamą" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)