Baubilas & Verslo pasaulis vs Senukai (69:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Taiklūs Šarūno Kenstavičiaus tritaškiai atnešė „Senukams“ pergalę

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 18:50 val., peržiūros: 613

Sekmadienį, lapkričio 15 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Baubilo & Verslo pasaulio“ ir svečių „Senukų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, todėl po pirmojo ketvirčio rezultatą buvo lygus. Kiek vėliau į priekį šiek tiek išsiveržė šeimininkai, tačiau po ilgosios pertraukos Š.Kenstavičiaus tolimų metimų vedami „Senukai“ perėmė iniciatyvą ir įgijo dešimties taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje „Baubilas & Verslo pasaulis“ dar bandė vytis priešininkus, tačiau nepaprastai sunkius metimus pataikęs Š.Kenstavičius neleido jiems priartėti, ko pasekoje svečiai išsaugojo pranašumą bei pergalę savo rankose. 69:74 (19:19, 17:15, 12:24, 21:16).

Susitikimą penkiais taškais iš eilės pradėjo „Senukai“, tačiau čia pat atsigavę aikštės šeimininkai atsakė lygiai tuo pačiu ir rezultatą išlygino. Kiek vėliau vieną atkarpą rezultatyviau sužaidęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ kiek atitrūko, tačiau čia pat keturis taškus iš eilės pelnęs A.Bulotas sugrąžino persvarą į prieš tai buvusią padėtį. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos abi komandos žaidė apylygiai, tačiau po taiklaus D.Urbono tolimo metimo šeimininkai įgijo trijų taškų pranašumą. Vis tik, pačioje kėlinuko pabaigoje svečiai dar spėjo rezultatą išlyginti. 19:19.

Antrasis kėlinukas prasidėjo sėkmingu Š.Kenstavičiaus žaidimu, kurio dėka „Senukai“ persvėrė rezultatą savo naudai. Taiklus R.Kabašinsko tritaškis dar buvo sugrąžinęs iniciatyvą šeimininkams, tačiau pastarieji jos ilgai neišlaikė, nes čia pat spurtavę svečiai ir vėl perėmė pirmaujančios komandos rolę. Bėgant laikui pirmaujanti komanda dar keitėsi ne kartą, tačiau kiek strigęs „Senukų“ puolimas leido „Baubilui & Verslo pasauliui“ įgyti keturių taškų pranašumą, kurį, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios, svečiai dar sugebėjo braukti perpus pataikydami du baudų metimus. 36:34.

Po ilgosios pertraukos savo asmeninį šou surengė Š.Kenstavičius, kuris pataikė tris sudėtingus tolimus metimus ir vėl išvedė savo komandą į priekį. Kiek vėliau R.Kabašinskas taikliu tritaškiu dar bandė mažinti priešininkų atotrūkį, tačiau greitas „Senukų“ puolimas leido pastariesiems padidinti savo persvarą iki šešių taškų. Du taškus su pražanga pelnęs D.Urbonas kiek sušvelnino „Baubilo & Verslo pasaulio“ deficitą, tačiau iškart po to sekė svečių spurtas 0:7, kurio dėka „Senukai“ atitolo nuo priešininkų jau dviženkle persvara. 48:58.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje penkis taškus iš eilės pelnę aikštės šeimininkai dar sugrąžino intrigą į rungtynes, tačiau čia pat du tolimus metimus smeigęs Š.Kenstavičius ir vėl atitolino „Senukus“. Kiek vėliau spurtavę „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkai sumažino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų, tačiau ir vėl kelis taškus iš eilės pelnęs Š.Kenstavičius patraukė „Senukus“ į priekį. Likus mažiau nei dviems minutėms dar penkis taškus surinkę šeimininkai sumažino deficitą iki keturių taškų, bet lemiamą šturmą atlaikę svečiai išsaugojo pergalę savo rankose. 69:74.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Andrius Zareckis kalbėjo: „Šiandien pergalė lėmė tai, jog mūsų lyderiai gerai sužaidė, tiek Zapalskis, tiek Kenstavičius. Pradžioje metimai nekrito, tačiau vėliau Šarui (Š.Kenstavičius, – red. pat.) atsirišo tinkliukas ir sukrito metimai, ko pasekoje ir laimėjome“.

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Deividas Urbonas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Robertas Talevičius – 13 tšk., Klaidas Jankaitis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Mačys – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Senukai“: Šarūnas Kenstavičius – 33 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Zapalskis – 15 tšk. (6 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Andrius Bulotas – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Juodviršis – 12 tšk.

Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Dentist Team“ įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:51 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“ (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:46 val.)„Celsis“ užtikrintai susitvarkė su „Senukais“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 11 d., penktadienis, 22:30 val.)„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)Puiki antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)