Celsis vs Dentist Team (55:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Dentist Team“ nugalėjo „Celsis“ ekipą

2015 spalio 27 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 1036

Spalio 27 dieną, 19:30h, Garliavos jonučių gimnazijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės. Jėgas išbandė „Celsis“ (šeimininkai) ir „Dentist Team“ ekipos. Nors rungtynes kiek geriau pradėjo „Celsis“, tačiau „Dentist Team“ nepasidavė, parodė charakterį ir galop palaužė savo varžovus 10 taškų skirtumu (65 – 55).

Rungtynės kur kas geriau prasidėjo šeimininkams. „Celsis“ rungtynes pradėjo spurtu (10-2). Tačiau po to „Dentist Team“ rodos pagavo sąvajį žaidimą ir iki kėlinuko pabaigos sušvelnino atsilikimą iki 6 taškų (18 – 12).

Antrasis rungtynių kėlinukas jau kiek geriau klostėsi svečiams. „Dentist Team“ jį pradėjo sausu (0-7) spurtu. Likusi kėlinuko dalis buvo gan apylygė. Kėlinukui pasibaigus, bei ilgąjai pertraukai atėjus, svečiai turėjo 2 taškų pranašumą (29 – 31).

Po ilgosios pertraukos svečiai jau bandė bėgti nuo varžovų, tačiau „Celsis“ visą laiką kabinosi jiems į kulnus. Visgi trečiojo kėlinuko metu „Dentist Team“ komandai pavyko padidinti savo pranašumą ir kėlinukui pasibaigus jie jau pirmavo 6 taškais (46 – 52).

Paskutinis kėlinukas prasidėjo Manto Valatkevičiaus dvitaškiu su pražanga, kas atrodė, jog suteiks šeimininkams valios ir energijos ketvirtam kėlinukui. Tačiau po to svečiai spurtavo (0-8) ir padidino pranašumą iki dviženklio. Šį pranašumą jiems pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos ir rungtynės pasibaigė svečių pergale rezultatu (55 – 65).

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 17 tšk., Audrius Bartkus – 12 tšk., Ignas Krukonis – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 15 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 13 tšk., Karolis Matukaitis – 13 tšk.

„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)„Dentist Team“ įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:51 val.)„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)„Karo medicinos tarnyba“ po pratęsimo palaužė „Celsį“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 03:01 val.)„Ryterna“ parklupdė negausiai susirinkusius „Celsio“ krepšininkus (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 23:34 val.)Nuo rungtynių pradžios užtikrintai žaidę „Dentist Team“ įveikė „ACME“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:23 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)