Coca Cola vs RVG Baldai (70:107)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 23:03 val., peržiūros: 1258

Pirmadienio vakarą Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Coca Cola“ (šeimininkai) ir „RVG Baldai“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „RVG Baldai“ diktavo savo sąlygas aikštelėje ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. „RVG Baldai“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 70:107.

Pirmajam kėlinukui prasidėjus iškart išryškėjo „RVG Baldų“ ekipos pranašumas ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 4:13). V.Stočkus šeimininkams atidarė tolimų metimų sąskaitą, tačiau to buvo maža. Svečiai toliau demonstravo greitą krepšinį ir po taiklaus E.Šipilos tritaškio pranašumas išaugo iki 16 taškų ( 9:25). „Coca Cola“ ekipai per likusią minutę pavyko sumažinti skirtumą tik dviems taškais – 13:27.

Antrajam kėlinukui prasidėjus ekipos apsikeitė tolimais metimais. Abi komandos iš eilės pelnė net šešis tritaškius metimus ( 24:36). Vis dėlto, „Coca Cola“ žaidėjai nespėjo pagal varžovų tempą ir svečiai padidino pranšumą iki 18 taškų ( 26:44). Šeimininkams pavyko surengti mini spurtą ( 31:44). „RVG Baldai“ per likusias minutes surengė uragininį puolimą, kur prieš ilgąją pertrauką susikrovė 26 taškų pranašumą – 33:59.

Trečiam kėliniui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko tritaškių metimų konkursas. Abi komandos demonstravo puikų pataikymą iš toli ( 47:70). Toliau abiejų komandų žaidimas aprimo, o tuo pasinaudojo šeimininkai, kurie baigiantis kėlinukui sušvelnino skirtumą iki 24 taškų ir laimėjo trečiąjį kėlinuką, rezulatu – 54:78.

Ketvirtam kėliniui prasidėjus „RVG Baldai“ toliau nestabdė apsukų ir vėl surengė atkarpą 13:0, kur pranašumas išaugo iki 39 taškų ( 55:94). „Coca Cola“ sugebėdavo atsakyti tik keliomis sėkmingomis atakomis, o „RVG Baldai“ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena ataka didino pranašumą ( 59:103). Likus žaisti apie tris minutes „Coca Cola“ pademonstravo kovingumą ir pradėjo švelninti skirtumą. Po taiklių v.Stočkaus tritaškių metimų skirtumas sumažėjo iki 37 taškų , rezultatas galutinis – 70:107.

Po laimėtų rungtynių „RVG Baldų“ ekipos treneris, T.Cylikas, teigė:“Žinojom ,kad varžovai nėrą itin stiprūs. Šiandien buvom nepilnos sudėties. Manau, labai komandą užvedė G.Brazaičio nuostabus pasirodymas. Tiesiog linksmai pasižaidėme ir džiaugiamės pergale.“

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 36 tšk., Tadas Narankevičius – 13 tšk., Audrius Baliukevičius – 6 tšk.

RVG Baldai (S): Justinas Pileckas – 24 tšk., Martynas Gailiūnas – 23 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gintas Brazaitis – 18 tšk., Aurimas Šlekonis – 14 tšk., Karolis Zujus – 13 tšk. (10 atk. kam.)

„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„ASU & Co AgroVIS“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Coca Cola“ komanda (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)Sanitex antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Coca-Cola (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:20 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)