Celsis vs RVG Baldai (69:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą

2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 1084

Lapkričio 3 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ rungtynės tarp vietos „Celsis“ ir svečių „RVG Baldai“ ekipos. Iki šios dvikovos „Celsis“ buvo pralaimėjęs abi žaistas rungtynes (0-2) ir norėjo reabilituotis žaisdami namų salėje, o „RVG Baldai“ komandos pergalių ir pralaimėjimų santykis buvo vienodas (1-1).

Pirmasis kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės šeimininkų komandos žaidėjo J. Svirkos taškais (5:0). Tada komandos apsikeitė keliais tiksliais metimais, o po dviejų iš eilės taiklių tritaškių metimų „Celsis“ susikrovė didžiausią šiose rungtynėse turėtą dvylikos taškų persvarą (16:4). Kėlinukas pasibaigė „RVG Baldai“ ekipos žaidėjo R. Šipilos tritaškiu metimu. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 22:13.

Antrajame kėlinuke iniciatyvą perėmė svečiai, kurie po taiklaus M. Gailiūno tritaškio ištirpdė šeimininkų persvarą iki minimumo (26:25). Tada komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir išėjo į pertrauką ilsėtis esant rezultatui 31:29.

Trečiajame kėlinuke vyko apylygus žaidimas, tačiau beveik visą kėlinį priekyje buvo „Celsis“. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiai spurtavo 0:7 ir po tolimo A. Šlekonio metimo įsiveržė į priekį 47:49. Tokiu rezultatu kėlinukas ir pasibaigė.

Ketvirtasis kėlinukas vyko labai permainingai. Pradžioje atrodė, jog dvikova vyks taškas į tašką iki pat rungtynių pabaigos. Likus žaisti penkioms minutėms, dar dviem taškais pirmavo svečiai 57:59, tačiau tada „Celsis“ spurtavo 12:2 ir iškovojo pirmąją pergalę sezone, rezultatu 69:61 nugalėdami „RVG Baldai“ komandą.

Po rungtynių „Celsis“ komandos treneris G.Pečkaitis sakė „pergalę nulėmė didesnis noras laimėti, jau turėjome du pralaimėjimus, kažkaip neblogą tokią komandą subūrėme, tik reikia įsibėgėti, praeitas rungtynes pralošėme, pirmose dar buvome nesusižaidę, nieko, mums tai tik pati pradžia, be treniruočių, tačiau noro buvo daug. Esame gera, jauna komanda, buvo didelis noras, dėl to ir ištraukėme pergalę. Patirtis taip pat prisidėjo, centrai yra, ir masės turi, ir proto, o jaunuoliai irgi šaunuoliai, toli eis“.

Celsis: Ignas Krukonis – 17 tšk., Deividas Valatkevičius – 14 tšk., Gediminas Pečkaitis – 13 tšk.

RVG Baldai: Martynas Gailiūnas – 27 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aurimas Šlekonis – 8 tšk., Justinas Pileckas – 7 tšk.

„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė iki tol nepralaimėjusią „Rapalą“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)„Karo medicinos tarnyba“ po pratęsimo palaužė „Celsį“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 03:01 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Celsis“ sunkioje serijoje įveikė „Senukus“ ir keliauja į pusfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)