RVG Baldai vs Kauno technologijos universitetas (70:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“

2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 00:07 val., peržiūros: 910

Ketvirtadienį Kauno kolegijos mažosios sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių naktinis krepšinis, kuriame jėgas surėmė „RVG Badai“ (šeimininkai) ir „Kauno technologijos universitetas“ (svečiai). Primename, kad pirmąjį susitikimą „KTU“ nugalėjo „RVG Baldus“ 10 taškų skirtumu. Pirmojoje rungtynių pusėje vyko taškas į tašką kova, tačiau antroje dalyje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš varžovus ir šventė pergalę, rezultatu – 70:49.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir po trijų sužaistų minučių „KTU“ pirmavo trimis taškais ( 2:5). Po minutės pertraukėlės šeimininkai atrado žaidimą ir laimėjo atkarpą 8:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 10:5). tačiau svečiai per keletą minučių panaikino skirtumą ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Toliau ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis..Likus žaisti apie dvi minutes „RVG Baldai“ surengė keletą svarbių atakų ir prieš antrą kėlinuką susikrovė 4 taškų pranašumą – 22:18.

Antram ketvirčiui prasidėjus abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomos ( 26:24). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. M.Gailiūno tritaškis metimas šeimininkams sukrovė 3 taškų pranašumą, bet besibaigiant kėlinukui „KTU“ persvėrė rezultatą į savas rankas – 33:34.

Trečią ketvirtį „RVG Baldai“ pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0 ( 38:34). Po minutės pertraukėlės „Kauno technologijos universitetas“ ekipai toliau nepavyko atrasti žaidimo, o nesustabdomai žaidęs G.Aleksa padidino šeimininkų pranašumą iki 10 taškų ( 48:36). Dėka T.Tilinskio inidividualiais veiksmais „KTU“ sušvelnino skirtumą iki 7 taškų. Galutinis rezultatas – 50:41.

Ketvirtame kėlinyje „RVG baldai“ toliau žaidė lyg ant bangos ir tolo nuo varžovų ( 58:43). Abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis. Šeimininkai nestabdė apsukų ir surengė spurtą 9:0, kur pranašumas išaugo iki 23 taškų ( 70:47). V.Grigaliūnas paskutinėmis sekundėmis sušvelnino skirtumą iki 21 taško. „RVG Baldai“ atsirevanšavo varžovams su kaupu , rezultatu – 70:49.

Po laimėtų rungtynių „RVG Baldų“ treneris ,J.Eibukas, teigė:

-Treneri, tik antroje rungtynių pusėje įrodėte pranašumą prieš varžovus, kas atsitiko pirmoje?

- Nepataikėme.

- Ką pakeitėte antroje pusėje?

-Gynybą.

RVG Baldai: Justinas Pileckas – 23 tšk., Grant Aleksa – 13 tšk., Martynas Gailiūnas – 12 tšk., Mantas Stankevičius – 10 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Tilinskas – 19 tšk., Antanas Kilas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Čiužas – 8 tšk.

„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)Celsis susitvarkė su Kauno technologijos universitetu (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 05:16 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)„RVG Baldai“ atkaklioje kovoje įveikę „Kauno technologijos universitetas“ rezultatu (57:61) žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)