Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Dentist Team (94:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 23:38 val., peržiūros: 1010

Lapkričio 16 dieną 20:30 įvyko įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės (1 etapas), A pogrupis tarp šeimininkų statusą turėjusiu „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (13) ir svečių „Dentist Team“ (23) kuriuose triumfavo šeimininkai (94:67)

Pirmąjį kelinį abi komandos pradėjo taikliais metimais ir rezultatas tapo lygus (4:4). Tačiau neilgai trukus šeimininkai pradėjo veržtis į priekį ir rezultatas tapo (22:13) .

Antrame ketvirtyje reikalai dar labiau pablogėjo svečiams ir po puikaus P. Žukaičio dėjimo skirtumas šoktelėjo iki 18 taškų. Ir šeimininkai neketino stoti ir užbaigė pirmają turėdami 23 taškų persvarą.

Po pertraukos vyrai išbėgo agresyviai nusiteikę ir per trečią kėlinuką abi komandos bendrai prasižengė 16 kartų. Nepaisant to svečiai kėlinį pradėjo 4 iš eilės I. Aksomaičio taškais. Tačiau šeimininkai nekėtino nusileisti ir atsakė taikliais metimais ir taip pat laimėjo ši kelinį (23:21)

Lemiamas kėlinys prasidėjo taiklių I. Aksomaičio tolimų metimu ir „Dentist Team“ spurtu (10:2) tai pamate šeimininkai išleido savo pagrindinius žaidėjus ir iškart L.Krivickas smeigė tolimą metimą ir tai buvo jo 5 taiklus iš 8 galimų. Šeimininkai stabilizavosi ir nepaleido pergalės iš savo rankų. (94:67)

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Povilas Žukaitis – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Krivickas – 19 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Airidas Nutautas – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Ramūnas Buinevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

Dentist Team: Vaidotas Stalerūnas – 19 tšk., Ignas Aksomaitis – 15 tšk., Karolis Matukaitis – 11 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Po rungtynių paklausus Remigijaus Dailidės kas lėmė pergalę? Jo atsakymas buvo : Susirinko visų pozicijų zaidėjai, kas nebuvo dėl traumų. Plius naujas įžaidėjas atėjo žaisti sustate komandą į savo vietas ir tas lėmė pergalę.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)Best 4 You išplėšė pergalę iš Dentist Team (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:56 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:15 val.)Spurtas rungtynių pabaigoje pergalę pasiekti leido „Dentist Team“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:53 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ laimėjo lemiamas rungtynes ir žengia į ketvirtfinalį (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:58 val.)