RVG Baldai vs Kauno technologijos universitetas (70:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus.

2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 1233

Vasario 22 dieną, 19:55 val., Dainavos pagrindinėje mokykloje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Mažosios“ taurės komandos „RVG Baldai“ ir „Kauno technologijos universitetas“. Verta paminėti, tai, kad abi šios komandos grupės etape iškovojo po 9 pergales ir 9 kartus nusileido savo varžovams. Kova nuo pat pradžių buvo labai arši ir permaininga. Ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti komanda, bei rezultatas buvo lygus. Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui rezultatas švieslentėje buvo 62:62. Pratęsimas taip pat vyko taškas į tašką, tačiau likus dviem sekundėms iki pratęsimo pabaigos M.Zaviliauskas prarado kamuolį ir prasižengė prieš M. Stankevičių, kuris šaltakraujiškai pataikė baudų metimus ir išplėšė savo komandai pirmają pergalę atkrintamosiose rungtynėse iki 2 pergalių.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, abi ekipos labai netaikliai atakavo krepšį ir tik sužaidus apie 5 minutes, žaidėjai pagaliau prisitaikė. Nuo to momento abi komandos rungtyniavo labai lygiai, skirtumas nebuvo didesnis nei keli taškai, o intriga išsilaikė visą laiką. „RVG Baldai“ komandoje lyderių vaidmens ėmėsi Mantas Stankevičius ir Martynas Gailiūnas. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 38:32 „RVG Baldai“ ekipos naudai.

Antroji rungtynių pusė buvo tokia pat įdomi ir kovinga kaip ir pirmoji. „KTU“ komandoje net trys žaidėjai surinko po dvigubą dublį, tačiau to nepakako, kad būtų įveikta „RVG Baldai“ ekipa. Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui rezultatas švieslentėje buvo 62:62. Pratęsimas taip pat vyko taškas į tašką, tačiau likus dviem sekundėms iki pratęsimo pabaigos M.Zaviliauskas prarado kamuolį ir prasižengė prieš M. Stankevičių, kuris šaltakraujiškai pataikė baudų metimus.

Po rungtyniu komandų stovyklose buvo visiškai skirtingos nuotaikos. „RVG Baldai“ stovykloje džiaugsmas liejosi per kraštus, o tuo tarpu „KTU“ komandos nariai ir vadovai buvo itin papiktinti teisėjų skirta pražanga, kuri ir nulėmė rungtynių pabaigą.

RVG Baldai: Mantas Stankevičius – 35 tšk. (9 išpr. praž.), Martynas Gailiūnas – 21 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Grant Aleksa – 8 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Marius Zaviliauskas – 22 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Tilinskas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Darius Čiužas – 14 tšk. (12 atk. kam.)

„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„RVG Baldai“ atkaklioje kovoje įveikę „Kauno technologijos universitetas“ rezultatu (57:61) žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)Aktyviai varžovams besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 20:25 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)