Vėjų linija & Garliavos duona vs Celsis (53:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Sėkmingai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Celsiui“ džiaugtis pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 21:14 val., peržiūros: 843

Pirmadienį, gruodžio 14 dieną, Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei „Celsis“. Iki šio susitikimo ekipos turnyrinėje lentelėje rikiavosi viena šalia kitos. Šeimininkų sąskaitoje buvo dvi pergalės (2-6), „Celsis“ buvo džiaugęsis viena pergale daugiau (3-5).

Pirmasis kėlinukas klostėsi puikiai „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ krepšininkams, kurie naudojosi tuo, jog svečių komandoje nebuvo aukštesnių žaidėjų, ir dažnai turėdavo kelias galimybes kartoti netaiklius komandos draugų metimus. Sužaidus daugiau kaip pusę kėlinuko rezultatas buvo 13:4, tačiau svečių žaidėjo J. Svirkos šeši iš eilės pelnyti taškai ištirpdė šeimininkų pranašumą iki 13:10, tačiau šeimininkai atsakė dviem taikliais metimais ir laimėjo ketvirtį 17:10.

Antrojo kėlinuko pradžia geriau susiklostė „Celsiui“, kurie per kelias minutes įsiveržė į priekį 19:20. Tačiau nuo tada svečiams krepšys užsirišo ir jie per likusias aštuonias minutes ketvirtyje pelnė vos šešis taškus. Tuo pasinaudoję „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ krepšininkai perėmė iniaciatyvą į savo rankas ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 33:26.

Trečiojo kėlinuko pradžioje ir toliau tęsėsi „Celsio“ netaiklių metimų serija, tačiau šeimininkai nesugėbėjo labiau pabėgti. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai pirmavo 40:28. Per likusią kėlinuko pusę „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ žaidėjai įmetė vieną tritaškį, „Celsis“ – du tolimus metimus ir rezultatu 43:34 pirmavo šeimininkai.

Ketvirtame kėlinuke solo pasirodymą surengė „Celsio“ komandos žaidėjas I.Krukonis, kuris per šešias minutes įmetė tris tritaškius, iš viso per šį laiką pelnė penkiolika taškų ir leido savo komandai perlaužti rungtynių eigą savo naudai. Svečiai jau pirmavo 47:51. Keli taiklūs šeimininkų metimai išlygino rezultatą 53:53. Iki rungtynių pabaigos dar buvo likę žaisti pusantros minutės. Tačiau per likusį laiką „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepelnė nė taško, „Celsis“ šaltakraujiškai sumetė baudų metimus ir išplėšė pergalę 53:59.

„Tris kėlinius komandai nesiklijavo žaidimas, tačiau ketvirtame kėlinuke lyderio vaidmens ėmėsi I.Krukonis, kuris ir nulėmė rungtynių baigtį“. „Celsis“ komandos treneris L.Pečkaitis: „taip, jis mūsų lyderis yra, mes iš jo tikėjomės ir pirmoj pusėj to. Aišku, čia ta aikštelė tai subalamutino bet ką, tos linijos, aš ir pats du kartus jas peržengiau. Bet ką, mes ne pilnos sudėties lošėm, vėl antros rungtynės kaip centrų neturime, turim apie keturis, bet niekaip nesusirenka, dėl to pralošėm kovą po krepšiu. O taip tai būtų viskas buvę ramiau“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Raila – 10 tšk. (17 atk. kam.), Evaldas Žiedelis – 10 tšk.

Celsis: Ignas Krukonis – 27 tšk. (7 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Julius Svirka – 19 tšk., Mantas Valatkevičius – 7 tšk.

„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)Celsis neturėjo vargo su Vėjų linija & Garliavos duona (2016 vasario 09 d., antradienis, 21:27 val.)