Kauno technologijos universitetas vs RVG Baldai (57:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„RVG Baldai“ atkaklioje kovoje įveikę „Kauno technologijos universitetas“ rezultatu (57:61) žengė į ketvirtfinalį

2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 20:33 val., peržiūros: 1138

Vasario 28 dieną 17:15 įvyko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių, Atkrintamosios rungtynės (Mažoji taurė). Aštuntfinalis kuriame žaidžiama iki dviejų pergalių. Rezultatui esant (1:1). Lemiamamas mačas vyko „Kauno technologijos universitetas“ namų arenoje tačiau svečių statusą turėja „RVG Baldai“ permainingoje ir atkaklioje kovoje palaužė šeimininkus (57:61)

Rungtynės prasidėjo M. Stankevičiaus tplimu šūviu. Tačiau šeimininkai nepasimete ir atsakė dviem taikliais dvitaškiais. Tada sekė keletas minučių chaoso. Ir po to komandos apsikeitė taikliais metimais. Abi komandos neketino nusileisti viena kitai ir spaudė gynyboje. Tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečiai. Esant rezultatui (11:11) jie įmetė 5 taškus iš eilės ir nuaidėjus sirenai Švieslentėje degė (11:16) „RVG Baldai“ naudai.

Antrąjį ketvirtį šeiminkai pradėjo agresyviau ir laimėja atkarpą (9:4) išlygino rezultatą (20:20). Bet G.Aleksa smeigė tolimą metimą. Visgi V.Tilinskas iškart atsakė tuo pačiu. Ir tada komandos vieną kitai neleido atsiplėšti ir išbėgant į ilgąją pertrauką rezultatas buvo (28:29) vis dar svečių naudai.

Trečiajame kėliny vėl gi šeimininkai pradėjo nusiteike rimtai, pasispaudę gynyboje ir priverte klystį varžovus. Ir po V. Pliaugos taiklaus dvitaškio skirtumas buvo 8 taškai. šeimininkai laimėjo atkarpą (15:6) ir švieslentėje degė (43:35). Tačiau oponentai neketino pasiduoti ir G.Aleksa smeigė tolima metimą, E.Šipila pelnė du taškus su pražanga ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui svečiai grįžo į žaidimą atsilikdami tik vienu tašku (45:44)

Lemiamas kėlinį pradėjo puikiai iš toli šaudes Grant Aleksa (5/9) smeigdamas dar vieną tritaškį. prie jo prisidėjo pataike iš vidutinio nuotolio R.Šipila bei E.Šipila ir po M. Gailiūno tolimo metimo rezultatas buvo (48:56). Atrodė, kad jau svečiai perima iniciatyva ir tikrai lengvai laimės. Tačiau dar buvo like 4 minutes ir „Kauno technologijos universitetas“ neketino lengvai pasiduoti. Ir L.Andriuškevičius pataikė iš toli, D.Čiužas pelnė 4 iš eilės taškus ir tada V.Grigaliūnas perimęs kamuolį ir greitai nubėgęs į puolimą ir pelnęs lengvus taškus iš po krepšio padėjo šeimininkam įsiveržti į priekį (57:56). Vis gi likus likus 50 sekundžių „RVG Baldai“ atsisuko į savo šios dienos lyderį G.Aleksa kuris po puikaus M. Gailiūno perdavimo smeigė mirtiną tritaškį. Ir svečiai rezultatu (61:57) žengė į ketvirtfinalį.

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 15 tšk., Laurynas Andriuškevičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Kęstutis Baltakys – 9 tšk.

RVG Baldai: Martynas Gailiūnas – 17 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Grant Aleksa – 17 tšk.(5/9 tritaškiai), Mantas Stankevičius – 9 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž., 3 perimti, 6 blokai)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Sixxer2016 vasario 29 d., 00:56 val.
Kaip gali statistu dirbt asmuo padarantis tiek ir tokiu gramatiniu klaidu?, be to kaip ir yra reikakaujama bent playoffu grajuose komentara paimt bent is vienos komandos atstovo...
P.S. KTU pirmasis numeris rungtynes paliko gaves 5 prazangas, kodel statistikoje 4?...
„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)