Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Celsis (50:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį

2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 21:03 val., peržiūros: 1092

Vasario 28 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Celsį“. Pirmas tarpusavio rungtynes rezultatu 75:60 buvo laimėjęs „Celsis“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 6:0 laimėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, o „Celsis“ paprašė minutės pertraukėlės (8:2). Po jos dar keturis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (12:2). Septintą minutę „Celsis“ pradėjo spurtą, kurio metu pelnė šešis taškus be atsako (12:8). Ketvirčio pabaigoje komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė trys taškai (15:12).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu svečių tolimu metimu (15:15). Visgi po jo „Celsio“ puolimas užstrigo, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pelnė 11 taškų be atsako (26:15). Penktą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Celsiui“ (26:17). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (32:23). Per likusį laiką „Celsis“ gynėsi be klaidų, o varžovų pranašumą sumažino iki septynių taškų (32:25).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, o persvarą padidino iki 12 taškų (37:25). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (39:27). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Celsis“, kuris pelnė 12 taškų be atsako ir devintą minutę rezultatas tapo lygus (39:39). Kėlinio pabaigoje geriau rungtyniavo svečiai, kurie likus dviem sekundėm iki kėlinio pabaigos įgijo trijų taškų persvarą (40:43). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ kamuolį iš užribio išmetė į užribį, o „Celsis“ gavęs progą atakai spėjo ja pasinaudoti (40:45).

Ketvirto kėlinio pradžioje septynis taškus be atsako pelnė „Celsis“ (40:52). Persvara pamažu augo svečių naudai. Penktą minutę komandas skyrė 16 taškų (42:58). Įpusėjus kėliniui „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paprašė minutės pertraukėlės (44:60). Per likusį laiką „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ intrigos neatkūrė, o „Celsis“ iškovojo pergalę rezultatu 50:63.

“Celsis“ įveikė aštunfinalio varžovus, o ketvirtfinalyje susikaus su „Senukais“.

„Celsio“ treneris L.Pečkaitis: „Akivaizdu buvo, kad mus šeimininkai pasitiko visai ne šeimininkiškai.Jie po praeitų rungtynių tai pažadėjo. Mūsiškiai lyg ir nusiteikė rungtynėms, bet sunkiai įsivažiavome. Ir lentą pralošėme ir neapsigynėme, o jie žaisdami namuose tikrai geriau pataiko. Viskas atsirišo tada, kai išleidau tris pačius didžiausius žaidėjus, susirinkome atšokusius kamuolius ir varžovam nesigavo daryti daug greitų atakų. Tada mums pradėjo kristi. Varžovas buvo labai smagus. Pasiruošimo etapui prieš „Senukus“ pats tas. Sėkmės jiems kitame sezone.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuterių“ žaidėjas E.Kumža: „Gale rungtynių mums vėl nepavyko susitvarkyti su atšokusiais kamuoliais. Keliose atakose neatkovojome kamuolių, jie kartojo metimus kelis kartus ir taip susikrovė pranašumą. Antroje dalyje mūsų puolimas užstrigo ir tai lėmė jog varžovai atitrūko.“ Paklaustas, ar jėgų netrūko, žaidėjas atsakė: „Ne, buvome visi susirinkę. Tiesiog vienu momentu neatkovojome kamuolių ir vėliau pradėjome skubėti.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Kadakauskis – 11 tšk., Mindaugas Škimelis – 6 tšk. (12 atk. kam.)

Celsis: Ignas Krukonis – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 13 tšk. (20 atk. kam.), Mantas Valatkevičius – 12 tšk. (7 išpr. praž.)

„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 17:51 val.)Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Lietuvos Geležinkelių“ traukinys po didžiosios pertraukos paliko „Festo & IT-Taškas.lt Kompiuteriai“ už nugaros (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)Dentist Team nesulaukė pasipriešinimo iš Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Celsis“ sunkioje serijoje įveikė „Senukus“ ir keliauja į pusfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)