Ryterna vs RVG Baldai (118:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ net 66 taškų skirtumu sutriuškino „RVG Baldus“

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 21:24 val., peržiūros: 2545

Lapkričio 18 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „RVG Baldai“ (svečiai). Šiose rungtynėse susitiko dvi visiškai skirtingo lygio komandos. Šeimininkams užteko vos kelių minučių, kad pabėgtų rezultatu 14:0, o ir vėliau jų pranašumas žaibiškai augo, tik dabar „RVG Baldai“ ekipa nors turėjo progų ir patys pelnyti taškus. Vis tik galutinis rungtynių rezultatas atspindėjo didelį krepšininkų meistriškumo lygių skirtumą 118:52.

Rungtynių pradžioje „Ryterna“ nesutiko visiškai jokio varžovų pasipriešinimo ir labai nesunkiai rinko taškus, dažnai kartodami savo metimus net po keletą kartų. Negana to šeimininkai tik paspaudę varžovus priversdavo juos klysti ir viso to pasekmė buvo startas 14:0. Tik tuomet išsijudino „RVG Baldai“ komandos puolimas, bet gynyboje jie ir toliau buvo visiškai bejėgiai. Skirtumas augo su kiekviena minute, o prasidedant ilgajai pertraukai „Ryterna“ pirmavo rezultatu 63:21.

Didelių permainų neįvyko ir po ilgosios pertraukos, šeimininkai leido pasireikšti visiems krepšininkams, o pats žaidimas darėsi vis labiau chaotiškas. Abi komandos pradėjo žaisti skubotai, metimai atliekami vos prasidėjus atakai, o žaidėjai tarsi laukė rungtynių pabaigos. „RVG Baldai“ krepšininkai galiausiai visiškai nuleido rankas ir net nemėgino stabdyti varžovų puolimų, tad „Ryterna“ nesunkiai perkopė 100 taškų ribą, o rungtynių pabaigoje savo sąskaitoje turėjo net 118. Galutinis rezultatas 118:52.

Gintaras Kamarauskas („Ryterna“):

„net nėra čia ką komentuoti, stengėmės žaisti tik pirmame kėlinuke, vėliau tik atbuvome laiką aikštelėje“.

Ryterna: Eduardas Straigis – 20 tšk., Gintaras Rinkevičius – 17 tšk. (11 atk. kam.), Darius Špakauskas – 12 tšk., Marius Giedraitis – 11 tšk., Darius Karosas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 10 tšk., Justas Mozerskis – 10 tšk.

RVG Baldai: Karolis Zujus – 13 tšk., Rokas Šipila – 12 tšk., Grant Aleksa – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Ryterna“ eilinį kartą pasiekė triuškinamą pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Ryterna“ parklupdė negausiai susirinkusius „Celsio“ krepšininkus (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Ryterna“ įtikinamai atsirevanšavo „Kauno Švarai“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)