Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs ASS & Endress H (79:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 1232

Gruodžio 21 dieną, pirmadienis, Sabonio krepšinio centre, vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo mažosios taurės I pogrupio komandos, antrajame etape dar nesuklupusi Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (2/0) ir pergalę bei pralaimėjimą turinti ASS & Endress H (1/1). Galingai rungtynes pradėję šeimininkai įgijo solidžią persvarą, kurią išlaikė visas rungtynes ir lengvai nugalėjo varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 79:60.

Pirmasis kėlinys prasidėjo griausmingai. Šeimininkai per tris minutes iniciavo spurtą – 12:0 ir tai privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Tai didelių vaisiu pastariesiems neatnešė. Pirmasis savo komandai taškus įmetė V.Remeikis ir atsilikimas sumažėjo iki dešimties taškų. P.Žukaitis šeimininkams svariai prisidėjęs prie komandos pergalės surinko dvigubą dublį, ir aižė varžovų gynybą baudos aikštelėje, bei grasino gynyboje įspūdingais blokais. Įpusėjus kėlinukui šeimininkai jau turėjo penkiolikos taškų pranašumą – 24:9. ASS & Endress H per likusį kėlinuko laiką nieko naudingo parodyti nesugebėjo ir kėlinukas baigėsi įtikinama Detas ‒ Hoptrans & BRGroup persvara – 30:15.

Antrąjį kėlinuką svečiai pralaimėjo tik trim taškais. Sustabdę varžovų puolimą, ASS & Endress H pradėjo drausmingai gintis ir privertė varžovus klysti. Puolime taip pat savo metimus iš perimetro pradėjo pataikyti ASS & Endress H gynėjai E.Žemaitis bei A.Nausėda. Tačiau neįkandamas riešutas svečiams ir toliau buvo P.Žukaitis, kuris baudė savo metimais varžovus ir didino savo komandos pranašumą. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tie patys penkiolika taškų – 42:27. Tada M.Rutkauskas pataikė tritaškį, dvitaškį pridėjo V.Šakauskis ir šeimininkai jau turėjo dvidešimties taškų pranašumą. 0:7 spurtą surengę svečiai šiek tiek priartėjo prie savo varžovų, bet galingai pabaigę kėlinuką Detas ‒ Hoptrans & BRGroup prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 52:34.

Trečiajame kėlinuke komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, bet P.Žukaitis pirmasis pelnė taškus savo komandai, o po minutės smeigė tritaškį ir jau buvo surinkęs 31 tšk. ASS & Endress H gretose žaidžiantis A.Sutkus pelnė du taškus su varžovų pražangą, tačiau tai didelės naudos savo komandai neatnešė. Įpusėjus kėlinukui skirtumas ir toliau svyravo ties dvidešimties taškų riba – 65:45. Baigiantis kėlinukui komandos vėl sustojo ir negalėjo pelnyti taškų. Bendras rezultatas po trisdešimties minučių buvo – 67:47.

Ketvirtąjį kėlinuką ASS & Endress H laimėjo minimaliu rezultatu. Pirmos trys minutės buvo tylios, kadangi šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo, bet vistiek neleido laisvai elgtis savo varžovams jų aikštės pusėje. Įpusėjus kėlinukui ir toliau skirtumas tarp komandų svyravo ties dvidešimties taškų riba – 73:52. Mini spurtą surengę svečiai buvo priartėję prie varžovų iki penkiolikos taškų ribos, tačiau tai tikrai jų neguodė. Baigiantis varžybos Detas ‒ Hoptrans & BRGroup dar surengė pora sėkmingų atakų ir šventė pelnytą pergalę rezultatu – 79:60.

Naudingiausi žaidėjai:

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Povilas Žukaitis – 39 tšk. (12 atk. kam., 7 perimt. kam.), Ramūnas Buinevičius – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Linas Krivickas – 7 tšk.

ASS & Endress H (S): Artūras Nausėda – 13 tšk., Giedrius Prabulis – 11 tšk., Almantas Sutkus – 11 tšk.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova (2016 sausio 12 d., antradienis, 01:44 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ laimėjo lemiamas rungtynes ir žengia į ketvirtfinalį (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:58 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup nusileido Karo medicinos tarnybai (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:14 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)