Celsis vs Karo medicinos tarnyba (73:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Karo medicinos tarnyba“ po pratęsimo palaužė „Celsį“

2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 03:01 val., peržiūros: 925

Lapkričio 24 dieną, 19:30h, Garliavos Jonučių mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Celsis“ (šeimininkai) ir „Karo medicinons tarnyba“. Šiose rungtynėse įtampos tikrai netrūko, o išaiškinti nugalėtoją prireikė net pratęsimo. Visgi „Karo medicinos tarnyba“ po pratęsimo palaužė „Celsį“ ir iškovojo pergalę rezultatu (73 – 75).

Rungtynės kur kas geriau prasidėjo šeimininkams. Tiesiog puikiai atakuodami iš toli jie per pirmąsias 5 žaidimo minutes išsiveržė į priekį rezultatu (18-6). Tačiau likusią kėlinuko dalį, svečiai susiėmė, pradėjo geriau gintis prie tritaškio linijos ir pradėjo vytis savo varžovus. Kėlinukui pasibaigus „Karo medicinos tarnyba“ sumažino deficitą iki 6 taškų (28 – 22).

Antrasis kėlinukas vyko stebėtinai lygiai. Abi ekipos atrodė tikrai vertos viena kitos. Šis kėlinukas pasibaigė rezultatu (17-16), ir ilgosios pertraukos metu švieslentėje degė 7 taškų šeimininkų pranašumas (45 – 38).

Trečiasis kėlinukas buvo apts nerezultatyviausias. Abiejų ekipų puolimas tarsi užstrigo. Tai padėjo „Celsiui“ prilaikyti turimą kelių taškų persvarą. Antroje kėlinuko pusėje „Celsis“ priekyje buvo jau ir 9 taškais, tačiau svečiai užbaigė ketvirtį pelnę 4 taškus be atsako. Rezultatas po trijų kėlinių buvo (57 – 52) šeinininku naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas iš pirmo žvilgsnio atrodė niekuo neišsiskirs. Pirmą kėlinuko pusę „Celsiui“ pavyko išlaikyti turėtą persvarą, Tačiau kėlinukui einant į pabaigą, „Karo medicinos tarnyba“ surengė netikėtą spurtą. Likus vos 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos, „Celsis“ turėjo 3 taškų pranašumą ir kamuolį savo rankose, tačiau būtent tada lemtingai suklydo. Prieš išsimetant prasižengė puolime, taip suteigdami šansą svečiams išplėšti pratęsimą. Šiuo šansu svečiai pasinaudojo puikiai ir vos tik išsimetę kamuolį iš auto perdavę jį Nerijui Keršiui, o šis smeigė tritaškį nuo lentos. taigi šios varžybos kėlėsi į pratęsimą (69 – 69).

Pratęsimo metu dominavo gynyba. Naujos energijos gavę svečiai greitai pelnė 4 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį. Po labai nerezultatyvaus pratęsimo likus sekundei ir svečiams pirmaujant 2 taškais, svečiai taktiškai prametė antrą baudą priversdami varžovus mesti iš kitos pusės aikštės. Taigi šios rungtynės pasibaigė svečių pergale rezultatu (73 – 75).

Celsis: Žilvinas Balynas – 17 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Julius Svirka – 17 tšk., Liutauras Pečkaitis – 12 tšk., Ignas Krukonis – 11 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gediminas Pečkaitis – 10 tšk.

Karo medicinos tarnyba: Marius Zdanauskas – 22 tšk., Raimondas Savulis – 18 tšk. (12 atk. kam.), Eimantas Šabonas – 8 tšk.

Po pergalės pakalbinome „Karo medicinos tarnybos“ žaidėją Eimantą Šaboną:

-Visas rungtynes atsilikinėjote, tačiau paskutiniam kėlinuke pasivijot ir išplėšėt pratęsimą. Kas pasikeitė paskutinio kėlinuko metu?

„Na papraščiausiai žaidėm savo tempu. Paskutiniam kėlinuke pavyko daugiau apsiginti, patiems geriau užpulti tai taip ir pasivijom. Išplėšėm pratęsimą ir laimėjom“

-Paskutinis metimas išplėšęs pratęsimą. Ar tokį jį ir planavote, ar taip gavosi eksprontu?

„Tiesą pasakius planavome tikrai ne taip. Tiesiog mūsų pagrindinį žaidėją priešininkai labai užspaudė, tai teko improvizuoti, tačiau mums pavyko“

„Celsis“ po pratęsimo palaužė iki tol nepralaimėjusią „Rapalą“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)Dramatiška kova baigėsi „Karo medicinos tarnybos“ pergale (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:54 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)Pranašumą iššvaisčiusi „Karo medicinos tarnyba“ atkrintamasias pradėjo nesėkme (2016 vasario 23 d., antradienis, 23:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Dentist Team“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:09 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)