Baubilas & Verslo pasaulis vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (50:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje solidžiau rungtyniavusi „LSMU ‒ Statybų Vizija“ nukovė „Baubilą & Verslo Pasaulį“

2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 22:53 val., peržiūros: 1090

Lapkričio 30-ąją dieną, pirmadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių D pogrupio susitikimas tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusios „Baubilo & Verslo Pasaulio“ ekipos ir svečių teisėmis atvykusių „LSMU – Statybų Vizijos“ krepšininkų.

Susitikimas prasidėjo beveik 3 minučių tyla, kurią pirmasis sudrumstė M.Petrauskas, pataikydamas iš toli (0:3), o netrukus tikslą pasiekė ir antrasis šio žaidėjo tolimas šūvis (0:6). Po 3,5 minutės bevaisių atakų, savo taškų sąskaitą atidarė ir „Baubilas & Verslo Pasaulis“ ir atsakė 4 taškais iš eilės (4:6), tačiau po kurio laiko apie save vėl priminė M.Petrauskas, kuris pridėjo dar vieną 3 taškų vertės metimą (4:9). Visgi, kėlinio viduryje sužibo Š.Švagždžio žvaigždė ir šis žaidėjas iniciavo spurtą 7:0, po kurio rungtynių svarstyklės pakrypo į kitą pusę (11:9). Tiesa, pranašumu savo pusėje aikštės šeimininkai džiaugėsi itin trumpai ir antroje ketvirčio pusėje „LSMU – Statybų Vizija“ kilo į šturmą, kurį vainikavo laimėta atkarpa 2:10 ir susigrąžino persvarą savo pusėn (13:19). Paskutinėmis kėlinio sekundėmis komandos apsikeitė dvitaškiais, tačiau tai jokios įtakos rezultato skirtumui nepadarė ir po pirmųjų 10 minučių „LSMU – Statybų Vizija“ išsaugojo 6 taškų atotrūkį – 15:21.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis priekyje toliau laikėsi svečiai, tačiau „Baubilas & Verslo Pasaulis“ neketino nusileisti ir alsavo priešininkams į nugarą. Po T.Vaišvilos tritaškio, atstumas ištirpo iki minimumo (23:24), bet į tai varžovai atsakė 5 taškais ir padidino vėl pranašumą iki 6 taškų (23:29). Vis dėlto, aikštės šeimininkai ir toliau nenukabino nosiu ir lipo oponentams ant kulnų. Po M.Juozapavičiaus dvitaškis skirtumas dar kartą tapo minimalus (28:29), o kiek vėliau R.Trepočka persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (32:31). Praradę pranašumą „LSMU – Statybų Vizijos“ krepšininkai ne ilgai trukus vėl susigrąžino jį savo pusėn (32:36), bet išsaugoti iki didžiosios pertraukos nesugebėjo. Tiksliau pirmąją dvikovos pusę baigęs „Baubilas & Verslo Pasaulis“ sugebėjo panaikinti deficitą ir įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus – 36:36.

Po pertraukos „Baubilo & Verslo Pasaulio“ komanda startavo 5 taškais be atsako ir įsiveržė į priekį (41:36), tačiau į tai įsivažiavusi „LSMU – Statybų Vizija“ atsakė dviem tolimais šūviais ir apvertė įvykius sau naudinga linkme (41:42), o po kelių akimirkų G.Davidavičius sutvirtino svečių pozicijas iki 3 taškų (41:44). Antrasis R.Švagždžio tritaškis dar kartą atstatė pusiausvyrą (44:44). Vis dėlto, paskutinėje 3 minučių atkarpoje „Baubilas & Verslo Pasaulis“ švaistė progas, nepataikė nė vieno metimo iš žaidimo, realizavo vos 1/6 baudos metimą ir tuo netruko pasinaudoti priešininkai. D.Bakano vedama „LSMU – Statybų Vizija“ nusvėrė susitikimo svarstykles savo pusėn ir laimėjo tris ketvirčius rezultatu 45:50.

Lemiamos dvikovos dalies starte „Baubilo & Verslo Pasaulio“ ekipa prisikasė iki ranka pasiekiamos ribos (47:50), bet vėliau vėl demonstravo bedantį puolimą. Aikštės šeimininkai ir vėl neblizgėjo prie baudų metimo linijos, ir vėl pataikė tik 1/6 baudos metimą, o paskutiniame ketvirtyje iš viso sukrapštė vos 5 taškus ir tai buvo lemiamas faktorius šiame mače. Po 4 T.Žvaliausko taškų, „LSMU – Statybų Vizija“ atitrūko 7 taškais (47:54), o antroje kėlinio pusėje galutinai pribaigė šlubuojančių varžovų pasipriešinimą, paskutinių 4 minučių atkarpą laimėjo rezultatu 1:10 ir pribaigė iki šio kėlinio aktyviai besipriešinusių varžovų pasipriešinimą. Galutinis rungtynių rezultatas – 50:64.

Marius Petrauskas („LSMU – Statybų Vizija“):

Šiandien sutiko lygius varžovus, žvelgiant į turnyrinę lentelę. Galbūt šiandien varžovai visi ir nesusirinko, bet priešinosi pakankamai intensyviai beveik visas rungtynes. Tik pabaigoje susikrovėtė pergalingą pranašumą. Kas leido tą padaryti?

„Galbūt ir vėl patirtis suvaidino pagrindinį vaidmenį. Daug metų žaidžiame kartu ir tai šiandien mums palengvino reikalus. Didžiąją dalį laiko žaidėm taškas į tašką, bet lemiamu momentu pakrito metimai, apsigynėm tada, kada reikėjo ir tas skirtumas išaugo pačiu reikiamiausiu momentu. Pergalę leido pasiekti komandinis žaidimas.“

„Baubilo & Verslo Pasaulio“ atstovai po rungtynių buvo per daug susikrimtę, kad žarstytų komentarus.

„LSMU – Statybų Vizijos“ gretose pirmaisiais smuikais griežė D.Bakanas (17 tšk., 7 atk. k.), M.Petrauskas (15 tšk., 5 rez.p., 5 išpr. pr.), T.Žvaliauskas (13 tšk., 10 atk. k., 5 išpr. pr.), T.Švedas (10 tšk., 6 rez. p.) ir G.Davidavičius (5 tšk., 11 atk. k.).

„Baubilo & Verslo Pasaulio“ komandoje pasižymėjo R.Švagždys (16 tšk., 7 atk. k., 6 rez. p.), K.Jankaitis (14 tšk., 9 atk. k. 5 rez. p., 9 išpr. pr.), R.Trepočka (6 tšk., 14 atk. k.), V.Mačys (6 tšk., 10 atk. k.) ir T.Vaišvila (4 tšk., 6 atk. k.).

„LSMU – Statybų Vizija“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse pasiekė ketvirtąją pergalę ir išlieka su dviem pralaimėjimais (4-2). „Baubilo & Verslo Pasaulio“ kraityje taip pat keturi laimėjimai, tačiau nesėkmės jau trys (4-3).

Rungtynėse „penki prieš penkis“ „Legama“ palaužė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:25 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)Savo progų neišnaudojusi „Kauno Švara“ krito prieš „Baubilo & Verslo Pasaulio“ šešetuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:22 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)