Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Celsis (56:88)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 21:37 val., peržiūros: 1030

Sekmadienio vakarą KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (šeimininkai) ir „Celsis“ (svečiai). Tik rungtynių pradžioje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa sugebėjo pasipriešinti varžovams,o nuo antro kėlinuko „Celsis“ pradėjo įrodineti, kad jie yra verti pergalės ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 56:88.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo didesnio pranašumo ( 10:7). Toliau ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, tačiau liku žaisti apie dvi minutes „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos gynyba subyrėjo, o tuo pasinaudojo „Celsis“ ,kuris surengė spurtą 10:0. Po pirmo kėlinio „Celsis“ pirmavo 9 taškais – 12:21.

Antrajm kėlinukui prasidėjus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ toliau neatrado savojo žaidimo , o svečiai padidino pranašumą iki 18 taškų ( 12:30). M.Pinkauskui pavyko pelnyti pirmuosius taškus savo komandai šiame kėlinyje, tačiau „Celsis“ ir toliau žaidė lyg ant bangos ir pranašumas išaugo iki 31 taško ( 14:45), Likus žaisti apie dvi minutes „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ užklupo netikėtai varžovus ir sugebėjo greitomis atakomis sumažinti skirtumą iki 22 taškų – 25:47.

Trečiam kėlinukui prasidėjus „Celsis“ pasimokė iš klaidos ir greitai atstatė 30 taškų pranašumą ( 29:59). Po minutės pertraukėlės „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pavyko susistyguoti puolimą ir gynybą. Ataka po atakos pradėjo švelninti skirtumą. „Celsis“ po trijų kėlinukų pirmavo 22 taškais – 44:66.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau J,Svirkos tritaškiai metimai leido savo komandai atstatyti 30 taškų pranašumą ( 47:77), o dar po keletos minučių padidino ir iki 33 taškų. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos žaidėjas, E.Čekas, pelnė du tritaškius metimus ir apšvelnino skirtumą 27 taškų ( 54:81). Likus žaisti mažiau nei tris minutes „Celsis“ toliau nestabdė apsukų ir spurtavo atkarpa 7:0. „Celsis“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 56:88.

Po laimėtų rungtynių „Celsis“ ekipos treneris, L.Pečkaitis, kalbėjo:“ Mes jau po truputį grįžtam į savo komandos vėžes. Šiandien buvo linksmos rungtynės. Rungtynių pradžioje varžovas parodė, kad žaidžia savo salėje, bet neturėdami centrų , tai komanda yra, kaip čia pasakius, nepilnavertė. Neturėjo įžaidėjo jie ir gero gynėjo. Tai ,manau, tokios dvi spragos jiems ir pamaišė. Jaunimas matosi, kad turi entuziazmo žaisti, o pas labiau yra subalansuota komanda. Smagios rungtynės ir man teko pasižaisti normaliai.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 12 tšk., Elingas Čekas – 12 tšk., Vidas Jucius – 9 tšk.

Celsis: Ignas Krukonis – 25 tšk. (6 perimt. kam.), Julius Svirka – 16 tšk., Žilvinas Balynas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Valatkevičius – 11 tšk. (11 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Audrius Bartkus – 10 tšk., Gediminas Pečkaitis – 10 tšk.

„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)Dentist Team nesulaukė pasipriešinimo iš Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Lietuvos Geležinkelių“ traukinys po didžiosios pertraukos paliko „Festo & IT-Taškas.lt Kompiuteriai“ už nugaros (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:47 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Celsis“ užtikrintai susitvarkė su „Senukais“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 11 d., penktadienis, 22:30 val.)