Ryterna vs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (95:47)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ eilinį kartą pasiekė triuškinamą pergalę

2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 21:11 val., peržiūros: 875

Lapkričio 25 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (svečiai). „Ryterna“ šį vakarą žaidė sau įprastą krepšinį ir jau pirmomis minutėmis nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą. Skirtumas labai sparčiai augo su kiekviena minute ir komandas vienu metu skyrė daugiau nei 50 taškų riba. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipa geriau sužaidė tik ketvirtame kėlinuke, bet tai nuo triuškinamo pralaimėjimo jų neišgelbėjo 95:47.

„Ryterna“ kaip jau tapo beveik įprasta, rungtynes pradėjo labai galingai ir varžovus pribloškė spurtu 10:0. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandai niekaip nesisekė pelnyti taškų, komanda dažnai klydo, o krepšininkai ne kartą apeliavo į teisėjus, bet tai mažai gelbėjo. Skirtumas augo tiesiog žaibiškai, o puikiai vienas kitą suprantantys šeimininkų krepšininkai tiesiog mėgavosi žaidimu, bet svarbiausia išlaikė geležinę gynybą iki pat ilgosios pertraukos. Po dviejų kėlinukų „Ryternos“ pranašumas buvo daugiau nei akivaizdus 48:20.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna“ net neketino sumažinti tempo ir dabar varžovus nustebino tritaškių serijomis po kurių skirtumas pasiekė ir 50 taškų ribą. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komanda negalėjo sustabdyti varžovų puolimų, bet ir patys strigo puolime, tad žaidėjai ir toliau labai emocingai reaguodavo po prarastų kamuolių, bet leistinos ribos taip ir neperžengė. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komanda lygiai su varžovais sužaidė tik ketvirtojo kėlinuko metu, ir neleido jiems pelnyti simbolinio 100 taškų. Vis tik „Ryternos“ pergalė ir taip buvo labai grėsminga, o varžovai įveikti rezultatu 95:47.

Gintaras Kamarauskas („Ryterna“):

„pirmiausia noriu pasveikinti Paulių Lekečinską su sūnaus gimimu ir džiaugiuosi, jog jis atvyko šiandien į rungtynes. O iš varžovų tikėjomės ir ruošėmės rimtai kovai, bet jie kiek žinau susirinko ne pilnos sudėties, be savo lyderių“.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Kęstutis Dmitrijevas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 13 tšk., Eduardas Straigis – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Airidas Nutautas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Kvedaras – 9 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Rutkauskas – 8 tšk.

„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Ryterna“ net 66 taškų skirtumu sutriuškino „RVG Baldus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Ryterna“ pateisino favorito vardą ir nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Ryterna“ įtikinamai atsirevanšavo „Kauno Švarai“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)Puikiai startavusi „Ryterna“ nesuteikė „Kauno Oro Uostui & KAMS“ iliuzijų apie pergalę (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Ryterna“ parklupdė negausiai susirinkusius „Celsio“ krepšininkus (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)