Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs DNC Eoltas & ISL Santermita (78:90)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pirmąją pergalę iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įveikdami artimiausią lentelės varžovą

2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 23:15 val., peržiūros: 988

Lapkričio 23 dieną 20:30 Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės (1 etapas), A pogrupio tarp vietos „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir svečių „DNC Eoltas & ISL Santermita“ kuriose triumfavo svečiai (90:78)

Mačo pradžia buvo atkakli, tai viena tai kita komanda pelno ir rezultatas buvo (8:7) tačiau šeimininkai taip ir užstrigo ties 8 taškais, šovė į priekį ir po I. Vanago ir E. Zaidelio taiklių tolimų šuvių oponentai išsiveržė į priekį rezultatu (8:21). Šeimininkai atsigavo ir komandos keitėsi taikliais metimais ir po pirmojo ketvirčio švieslentė rodė (19:27).

Antrasis ketvirtis prasidėjo 5 J. Kalinausko taškais ir prasidėjo svečių tritaškių lietus. Jie tik didino rezultatą tačiau šeimininkai pradėjo pataikyti dvitaškius taip neleido visiškai atitolti ir išbėgdami į rūbines turėjo 15 taškų deficitą (38:58)

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė labai panašų žaidimą ir jei vieni įmeta kiti iškart atsako tuo pačių ir taip visą kelinį ir po trečiojo kėlinio rezultatas buvo (54:70) svečių naudai.

Ketvirtajame kėlinyje „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ kilo į lemiamą kovą kuria inicijavo M.Kvedaras. Šeimininkai sumažino skirtumą iki 9 taškų. Tačiau oponentai susispaudė gynyboje ir neleido priartėti. Ir iškovojo savo pirmąją pergalė ( 1/3) tačiau vistiek užima paskutinę vietą grupėje. O Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (1/4)

Nugalėtojų treneris sakė: „Labai džiaugiamės pasiekę pirmą pergalę. Šiemet labai sunkiai startavome, nes turime problemų su lankomumu, tikiuosi kad ši pergalė bus kaip komandos atgimimas ir lipimas iš gilios duobės kurioje pastaruoju metu esame įkritę. Šiandien pasijungė keletas naujų žaidėjų, kurie nebuvo žaidę iki šiol todėl galbūt toks ir rezultatas. Varžovai žaidė neblogai tačiau daugumą taškų stengėsi pelnyti iš po krepšio, todėl mums teko spaustis po krepšiu ir apsunkinti jų atakas.“

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Airidas Nutautas – 22 tšk., Mindaugas Kvedaras – 17 tšk., Virginijus Dailidė – 16 tšk., Povilas Žukaitis – 11 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Justas Kalinauskas – 22 tšk., Aurimas Girskis – 21 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Edgaras Zaidelis – 17 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ignas Vanagas – 14 tšk.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Callcredit“ atsirevanšavo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandai už skaudų pralaimėjimą praeitų metų atkrintamosiose (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)