Elmova vs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (60:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliai besipriešinusi „Elmova“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą

2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 22:00 val., peržiūros: 887

Sausio 18 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elmova“ priemė svečius „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“. „Elmova“ buvo iškovoję vieną pergalę ir 10 kartų buvo pralaimėję. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ sąskaitoje buvo šešios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Ketvirtą minutę, po dviejų taiklių tolimų svečių tritaškių „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pirmavo rezultatu 4:8. Du „Elmovos“ taiklūs tolimi metimai leido jiems išsiveržti į priekį (10:8). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (10:14). Devintą minutę „Elmova“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (13:14). Ketvirčio pabaigoje geriau rungtyniavo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (13:20).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“. Svečiai pelnė septynis taškus be atsako (20:27). Prasidėjus penktai minutei „Elmova“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu svečių pranašumas jau siekė 20 taškų (15:35). Po minutės pertraukėlės penkis taškus be atsako pelnė „Elmova“ (20:35). Septintą minutę svečių pranašumas vėl padidėjo iki 19 taškų (20:39). Visgi „Elmova“ pamažu vijosi varžovus. Paskutinę kėlinio minutę jie sumažino svečių persvarą iki aštuonių taškų, bet baigiantis kėliniui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ padidino persvarą iki 10 taškų (33:43).

Pirmas beveik tris trečio kėlinio minutes „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė septynis taškus (33:48). Netrukus taškus pradėjo rinkti ir „Elmova“. Ketvirtą minutę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos puolimas užstrigo, o tuo pasinaudojusi „Elmova“ pelnė 10 taškų be atsako (44:48). Aštuntą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (44:51). Kėlinio pabaigoje „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ padidino persvarą iki devynių taškų (46:55).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Elmovos“ dvitaškiu (48:55). Į tai „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ atsakė dviem taikliais metimais (48:59). Trečią minutę „Elmova“ pradėjo spurtą, kurio metu šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (54:59).Vėliau pamažu persvarą didino svečiai. Jie pelnė septynis taškus be atsako, po kurių svečių pranašumas padidėjo iki 12 taškų (54:66). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ neleido atkūrti intrigos ir įveikė varžovus rezultatu 60:71.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo septintą pergalę, o „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos treneris M.Rutkauskas: „Šiandien buvo labai įtemptos rungtynės, daug klaidų labai padarėme, kamuolys labai slidus, slysta labai salėje. Paklaustas, ar tikėjosi tokios atkaklios kovos, nors ne visi pagrindiniai žaidėjai buvo pas varžovus, treneris atsakė: „Pas mus ir pagrindinių nebuvo, teko antraeiliam žaidėjam imtis lyderių vaidmens.“

„Elmovos“ treneris A.Lingė: „Laukėm laukėm tos pergalės ir vėl kitam sezonui teks atidėti.“ Paklaustas, ko šiandien pritrūko, treneris atsakė: „Paskutinių kelių rungtynių skirtumai apie 10 taškų, vadinasi kaip ir žaisti galime, bet tų 10 taškų ir trūksta.“ Paklaustas, ko trečiame kėlinyje trūko, kad galutinai pasivytų varžovus, treneris atsakė: „Trenerio Pačėso, jo rėkimo truputi pritrūko :)“

Elmova: Kęstutis Petkevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Lingė – 15 tšk., Vytautas Juknevičius – 8 tšk.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Airidas Nutautas – 19 tšk. (19 atk. kam.), Mindaugas Kvedaras – 18 tšk. (9 rezult. perd.), Mindaugas Rutkauskas – 14 tšk., Virginijus Dailidė – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

Atkakliai besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:08 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „RVG Baldai“ nugalėjo „Detas ‒ Hopstrans&BRGroup“ ir pateko į finalą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Rapala“ iškovojo 5 pergalę iš eilės nugalėdami „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 00:07 val.)Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:15 val.)„RVG Baldai“ lengvai įveikė nepilnos sudėties „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:48 val.)