Celsis vs ASU & Co „AgroVIS“ (72:45)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“

2016 sausio 06 d., Trečiadienis, 00:12 val., peržiūros: 1033

Antradienį (01.05) Garliavos Jonučių gimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Celsis“ (šeimininkai) ir ASU & Co „AgroVIS“ ekipos. Po ilgosios pertraukos atitrūkę pergalę šventė šeimininkai – 72:45 (17:11, 13:8, 21:17, 21:9).

Rungtynės prasidėjo vangiai, tačiau G.Linkaus pastangomis „Celsis“ išsiveržė į priekį (6:3). Panašus skirtumas laikėsi beveik visą pirmąjį kėlinį, kol po dviejų J.Svirkos metimų skirtumas šoktelėjo iki 7 taškų – 16:9. Per likusį laiką svečiai nežymiai sumažino atsilikimą ir po pirmojo kėlinio turėjo 6 taškų deficitą – 17:11.

Antrajame kėlinyje abi ekipos daugiau klydo nei rinko taškus, o „Celsis“ padidino skirtumą iki devynių taškų. Visgi ASU & Co „AgroVIS“ pelnė penkis taškus be atsako ir priartėjo iki 4 taškų – 20:16. Kėlinio antroje pusėj J.Sindaras švystelėjo du tritaškius, dar keturis taškus pridėjo J.Svirka ir G.Pečkaitis ir „Celsis“ jau pirmavo 14 taškų skirtumu. Taiklus tolimas R.Rakščio šūvis leido svečiams priartėti ir po dviejų kėlinių skirtumas siekė 11 taškų – 30:19.

Po ilgosios pertraukos svečiai daugiausiai M.Šimukonio pastangomis sumažino skirtumą iki 5 taškų (32:27), tačiau „Celsis“ po Krukonio ir G.Pečkaičio metimų laimėjo atkarpą (15:0) ir padidino skirtumą iki 22 taškų – 49:27. Tragišką atkarpą ASU & Co „AgroVIS“ bandė taisyti laimėdami atkarpą (0:9), tačiau po trijų kėlinių svečiai turėjo gana didelį 15 taškų deficitą.

Ketvrtajame kėlinyje svečiai ilgą laiką negalėjo pelnyti taškų ir rungtynių likimas buo nulemtas po dar vienos (9:0) atkarpos, po kurios „Celsis“ turėjo 24 taškų pranašumą – 60:36. Per likusį laiką skirtumas dar labiau išaugo ir šeimininkai šventė pergalę – 72:45.

Celsis: Julius Svirka – 16 tšk. (11 atk. kam.), Gediminas Linkus – 13 tšk. (14 atk. kam.), Ignas Krukonis – 10 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Rolandas Rakštys – 8 tšk., Andrius Bagotyrius – 7 tšk.

Po pergalės „Celsio“ ekipos treneris paklaustas apie tai, kas pasikeitė ekipos žaidime antrojoje pusėje kalbėjo:

- Manau, kad ne tai, kad pasikeitė, tačiau paprasčiausiai mes normalioje rotacijoje turėjome apie 9-10 žmonių, kai varžovai turėjo apie gerus 7, ko pasekoje antro kėlinuko pabaigoje ir trečio pradžioje atitrūkome gan normaliu skirtumu ir galėjome leisti visiems žmonėms pasižaist. Tiesiog susirinkome beveik pilnas sąstatas, to ir paseka.

„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)Tiksliau rungtyniavusi „Kauno Švara“ nukovė „ASU & Co AgroVIS“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:06 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)„ACME“ rungtynių baiagoje turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ komandos pranašumą (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:09 val.)„Callcredit“ pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą baigė lengva pergale prieš „ASU & Co AgroVIS“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)