RVG Baldai vs Best 4 You (70:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 07 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikiai sužaista antra rungtynių pusė leido „RVG Baldams“ žengti į pusfinalį

2016 kovo 08 d., Antradienis, 00:55 val., peržiūros: 887

Pirmadienį, kovo 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės ketvirtfinalio varžybos tarp vietos „RVG Baldų“ bei svečių „Best 4 You“. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas vyko vakar, kur po atkaklios, pratęsimo pareikalavusios dvikovos, pergalę šventė „RVG Baldai“. Šiandien rungtynių pradžia žadėjo vėl atkaklų mūšį tarp komandų, tačiau antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė, kuomet iniciatyvą į rankas pasiimė „Best 4 You“ ekipa. Visgi, antroje rungtynių pusėje išryškėjo aiškus šeimininkų komandos pranašumas ir iki tol, sunkiai taškus krapščiusi „RVG Baldų“ ekipa, pademonstravo pagirtiną puolimą bei pradėjo tolti nuo savo varžovų, kol galiausiai skirtumas tapo triuškinantis ir tai reiškė, jog su šia pergale „RVG Baldai“ žengė į pusfinalį.

Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri pirmoji pelnė penkis taškus paeiliui. Po dviejų minučių tylos, pirmuosius taškus pelnė ir šeimininkai. Vėliau „RVG Baldams“ pavyko persverti rezultatą, tačiau tuomet „Best 4 You“ pelnė dar penkis taškus paeiliui bei įgijo keturių taškų atotrūkį. Tuomet šešis taškus be atsako pelnė aikštelės šeimininkai bei vėl persvėrė rezultatą, o per likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas po pirmojo kėlinio buvo minimalus – 15:14. Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo dominuoti bei kėlinį pradėjo 11:0 spurtu. Geležinę gynybą demonstravusi „Best 4 You“ ekipa net penkias minutes neleido savo varžovams įmesti taškų. Po poros minučių „RVG Baldų“ ekipa pelnė dar du taškus, vėliau pridėjo dar vieną dvitaškį bei sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Visgi, kėlinuko pabaiga priklausė svečių ekipai – jie kėlinuką užbaigė 6:0 atkarpėle ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo 11 taškų atotrūkį – 22:33.

Trečiojo kėlinuko pradžioje abi komandos strigo puolime ir joms gan sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Sužaidus pusę kėlinuko, komandos kartu sudėjus buvo pelniusios vos 10 taškų, tačiau tuomet naštą ant pečių užsikrovė vienas „RVG Baldų“ lyderių M.Stankevičius, kuris sėkmingai užbaigdavo komandos atakas, o vien per šį kėlinį pelnė 13-ą iš komandos 17-os taškų. Tai leido šeimininkams užsikabinti už šiokios tokios bangos ir persverti rezultatą pasibaigus trečiajam rungtynių kėliniui – 41:39. Lemiamą ketvirtį „Best 4 You“ ekipa pradėjo taikliu dvitaškiu bei išlygino rezultatą. Tačiau tuomet sekė M.Stankevičius solo šou. Jis pelnė septynis taškus paeiliui, tuomet du taškus pridėjo dar ir E.Šipila bei taip šeimininkai jau įgavo devynių taškų atotrūkį. Po ilgesnės pertraukos du taškus svečių ekipai pelnė L.Jagminas ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Visgi, tuomet šeimininkai smeigė tris taiklius tolimus metimus, o 11:0 spurtą vainikavo A. Šlekonio dėjimas iš viršaus. Po šios atkarpos komandas jau skyrė 18-a taškų, tad likęs rungtynių laikas tebuvo tik formulumas, o galutinis rungtynių rezultatas – 70:50.

T.Cylikas („RVG Baldai“):
„Visų pirma, tai noriu padėkoti savo komandos vyrams už kovą. Taipogi varžovams už ne vieną sudegintą nervų ląstelę, bet džiaugiamės, kad pavyko pasiekti šio sezono tikslą – kovą dėl medalių. Atkrintamosiose traumos išretino mūsų sudėtį, todėl tai itin jaučiasi puolime – tiek J. Pilecko netektis, tiek dar dviejų lyderių žaidimas "viena koja". Todėl prieš varžybas akcentavome pirmiausiai atidirbti gerai gynyboje. Nors pradėjome neblogai, tačiau antrajame kėlinyje leidome varžovams įsismaginti su tolimais metimais. Visgi, antroje pusėje puikiai sužaidė vėliau prie komandos prisijungęs M.Stankevičius, per kurį ir stengėmės žaisti puolime. Gera antros pusės pradžia, manau išmušė varžovus iš vėžių ir mums suteikė daugiau energijos abejose aikštelės pusėse, ko pasekoje pabėgome dideliu skirtumu ir pergalingai užbaigėmė rungtynes.“

RVG Baldai: Mantas Stankevičius – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Aurimas Šlekonis – 14 tšk., Grant Aleksa – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

Best 4 You: Lukas Jagminas – 13 tšk., Rokas Jurgėlas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Klimas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„RVG Baldai“ seriją iki dviejų pergalių laimėjo rezultatu 2:0 bei žengė į Mažosios taurės pusfinalį.

Permainingo žanro rungtynių tiesiojoje dominavo „Rapala“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „RVG Baldai“ nugalėjo „Detas ‒ Hopstrans&BRGroup“ ir pateko į finalą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:27 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)Spurtas rungtynių pabaigoje pergalę pasiekti leido „Dentist Team“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:53 val.)Ketvirtame kėlinuke užstrigę „RVG baldai“ nusileido pogrupio autsaideriams (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)