Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Dentist Team (90:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ laimėjo lemiamas rungtynes ir žengia į ketvirtfinalį

2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 23:58 val., peržiūros: 1050

Pirmadienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių, lemiamos atkrintamosios rungtynės ( Mažoji taurė), kuriose susitiko „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ( šeimininkai) ir „Dentist Team“ (svečiai). Primename, kad tarp abiejų komandų rezultatas lygus 1:1. Šiandien įvyko lemiamos rungtynės dėl patekimo į ketvirtfinalį.

Dvikova tarp ekipų prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 7:8). Toliau abi komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir ekipas skyrė vėl vienas taškas ( 13:14). Kėlinuko pabaigoje „Dentist Team“ užpuolė keletą greitų atakų ir pavyko atitrūkti nuo varžovų, tačiau per likusią minutę šeimininkai sugebėjo sušvelninti skirtumą iki minimumo – 20:21.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo užtikrintu puolimu ir pranašumas išaugo iki 5 taškų ( 24:29). A.Nutauto pastangomis greitai šeimininkai išlygino rezultatą ( 31:31). „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą , kur laimėjo atkarpą 10:0 ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 41:31). Per likusį laiką svečiams pavyko sušvelninti skirtumą iki 8 taškų tik – 41:33.

Trečiam kėlinukui prasidėjus „Dentist Team“ bandė mažinti skirtumą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ir šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą ( 55:41). Po minutės pertraukės svečiams pavyko susitvarkyti tiek su puolimu, tiek su gynyba, kur skirtumą sumažino iki 8 taškų. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai turėjo progrą atstatyti pranašumą, tačiau baudos metimai skriejo pro šalį ir prieš lemiamą kėlinuką komandas skyrė 7 taškai – 64:57.

Ketvirtą kėlinuką užtikrinčiau pradėjo svečiai, kur skirtumą sumažino iki 5 taškų ( 69:64). Vis dėlto, apie savo priminė Linas Krivickas, kuris taikliais metimais nukautavo varžovus ( 83:64). „Dentist Team“ bandė gelbėtis iš padėties ir likus žaisti dvi minutes sugebėjo sumažinti skirtumą iki 10 taškų, tačiau „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipa neišleido pergalės iš rankų ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį – 90:79.

Po laimėtų rungtynių „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos treneris, M.Rutkauskas, kalbėjo:“Galvojom, kad priešininkas iškart pasiduos, tačiau nepasidavė gyvatės. Teko biški padirbti.“

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ketvirfinalyje (mažoji taurė) susitiks su „Omega“.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Povilas Žukaitis – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Airidas Nutautas – 21 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Linas Krivickas – 19 tšk. (8 rezult. perd.)

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 26 tšk., Donatas Stasaitis – 10 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova (2016 sausio 12 d., antradienis, 01:44 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)