Enerstena vs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (61:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliai besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą

2016 sausio 19 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 934

Sausio 19 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“. „Enerstena“ buvo iškovojusi vieną pergalę ir trylika kartų buvo pralaimėjusi. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos sąskaitoje buvo septynios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė du taškai (6:4). Penktą minutę spurtą pradėjo „Senukai“, kurie pelnė penkis taškus be atsako (6:9). Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (9:9), o minutės pertraukėlės paprašė „Enerstena“. Po jos šeimininkai išsiveržė į priekį (11:9). NEtrukus spurtą pradėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (11:17). Kėlinio pabaigoje tritaškį pataikė „Enerstena“ (14:17).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė du taškai (19:21). Trečią minutę spurtą pradėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“, kurie pelnė 11 taškų be atsako (19:32). Aštuntą minutę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos persvara padidėjo iki 15 taškų (21:36). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 14 taškų (27:41).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (29:43). Netrukus spurtą pradėjo „Enerstena“, kuri pelnė net 13 taškų be atsako (42:43). Šeštą minutę keturis taškus be atsako pelnė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (42:47). Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau rungtyniavo „Enerstena“, kuriai pavyko pasivyti varžovus, o baigiantis kėliniui taiklus tolimas metimas juos išvedė į priekį (51:49).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“. Svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (51:57). Septintą minutę pirmus taškus pavyko pelnyti „Enerstenai“ (53:57). Po jų svečiai taškus rinko baudų metimais. Likus mažiau nei trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (53:63). Per likusį laiką „Enerstenai“ nepavyko atkurti intrigos. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo pergalę rezultatu 61:69.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo keturioliktą kartą.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos treneris M.Rutkauskas: „Šiandien tieisog labai norėjome laimėti.“

„Enerstenos“ treneris K. Gudeliauskas: „Vyrai buvo užsivedę, bet kažko šiek tiek pritrūko. 10 varžovų numeris mus truputi paterorizavo. Šeip sekėsi neblogai, esu patebkintas žaidimu.“ Paklaustas, kodėl ketvirtame kėlinyje varžovai vėl atitrūko, treneris atsakė: „Sunku pasakyti. Stengėmės išlaikyti intrigą, nepaleisti varžovų. Šiek tiek nepasisekė rungtynių pabaiga.“

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 22 tšk., Andrius Jonynas – 13 tšk., Rytis Sadauskas – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Airidas Nutautas – 17 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Linas Krivickas – 12 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Mindaugas Kvedaras – 12 tšk., Ramūnas Buinevičius – 11 tšk.

Atkakliai besipriešinusi „Elmova“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)Aktyviai varžovams besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 20:25 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „RVG Baldai“ nugalėjo „Detas ‒ Hopstrans&BRGroup“ ir pateko į finalą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Rapala“ iškovojo 5 pergalę iš eilės nugalėdami „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 00:07 val.)„RVG Baldai“ lengvai įveikė nepilnos sudėties „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:48 val.)