Celsis vs Senukai (54:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 09 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“

2016 kovo 09 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 1118

Trečiadienio vakarą Garliavos Jonučių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ ketvirtfinalio atkrintamosios rungtynės ( Mažoji taurė), kur pirmą kartą jėgas surėmė „Celsis“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Senukai“.

Rungtynių dvikova prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau sėkmingas atakas regzti labiau sekėsi svečiams ( 2:7). Po minutės pertraukėlės „Celsis“ ekipai pavyko atrasti savąjį žaidimą puolime ir išlygino rezultatą, o dar po keletos minučių persvėrė į savas rankas ( 12:11). Kėlinuko pabaigoje „Celsis“ toliau laikė iniciatyvą savose rankose ir išlaikė minimalų pranašumą – 14:13.

Antram kėlinukui prasidėjus abi komandos žaidė taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 25:23). Šeimininkams pavykdavo įgyti keturių taškų pranašumą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų, kurie sumažindavo skirtumą iki minimalaus. Vis dėlto, likus žaisti apie minutę laiko „Celsis“ išsaugojo trijų taškų pranašumą prieš ilgąją pertrauką – 29:26.

Trečią kėlinuką šeimininkai pradėjo tritaškiu metimu ( 32:26). „Senukai“ sugebėjo varžovus supančioti gynyboje, o puolime žaidė labai užtikrintai, kur laimėjo atkarpą net 14:0 bei įgijo 8 taškų pranašumą ( 32:40). Šeimininkams sunkiai sekėsi atsigauti po nokdauno, o svečiai toliau žaidė lyg ant bangos ir padidino pranašumą iki dviženklio, kur išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 36:48.

Lemiamam kėliniui prasidėjus „Celsis“ toliau niekaip neatrado savojo žaidimo puolime ir bandė gelbėtis iš padėties tolimais metimais ( 44:55). „Senukai“ neskubėdami organizavo atakas puolime, kur tai duodavo vaisių. „Celsis“ toliau rengė greitas atakas, tačiau metimai skriedavo pro šalį. „Senukai“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalyje – 54:62.

Po laimėtų rungtynių „Senukų“ ekipos treneris, A.Zapeckis, teigė:“Varžovų komanda tikrai labai gera. Pirmoje rungtynių pusėje gal ieškojome savo žaidimo. Pirmą kartą tenka su jais susitikti. Nelabai pažinojom jų, ieškojom silpnųjų vietų. Trečiam ir ketvirtam kėlinyje pavyko išjungti jų lyderį ir be jo komanda sunkiai rado žaidimą puolime. Manau, tas ir lėmė pergalę šios dienos rungtynėse. “

Celsis: Ignas Krukonis – 25 tšk. (9 išpr. praž.), Julius Svirka – 14 tšk., Gediminas Linkus – 9 tšk. (7 išpr. praž.)

Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Zapalskis – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Gudeliauskas – 12 tšk.

„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)„Dentist Team“ įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:51 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)„Senukai“ tik paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 00:44 val.)„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 17:51 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Senukai“ palaužė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)