Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Karo medicinos tarnyba (54:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup nusileido Karo medicinos tarnybai

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 00:14 val., peržiūros: 962

Lapkričio 30 dieną, pirmadienį, Sabonio krepšinio centre vyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybės, kuriose susitiko A pogrupio komandos, grupės dugne esanti Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (1/6) ir trečioje vietoje esanti Karo medicinos tarnyba (4/3). Du kėlinius apyligiai žaidusios komandos trečiajame kėlinyje to neparodė ir Karo medicinos tarnyba šventė gan nesunkią pergalę rezultatu – 54:71.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, komandos ilgai negalėjo pelnyti taškų. Pirmoji savo taškų saskaitą atidarė Detas ‒ Hoptrans & BRGroup ekipa. Įpusėjus kėliniui komandos daug nepasižymėjo ir nei viena nesugebėjo peržengti dviženklio taškų skaičiaus. Po pirmųjų penkiu minučių – 9:5. Tada šeimininkai pelnė dar keturis taškus be atsako ir susikrovė rekordinę aštuonių taškų persvarą. Karo medicinos tarnyba varžovams toliau neleido pabėgti ir užbaigė kėlinį spurtu. Po pirmojo ketvirčio rezultatas – 13:11.

Antrąjį kėlinį taip pat sėkmingiau pradėjo Detas ‒ Hoptrans & BRGroup. Šešis taškus be atsako pelnę šeimininkai vėl turėjo aštuonių taškų pranašumą. Taškų badą nutraukė N. Keršio tritaškis po minutės tritaškį pridėjo M.Zdanauskas ir skirtumas vėl buvo vos du taškai. Savo pranašumo Detas ‒ Hoptrans & BRGroup nepaleido iki pat ketvirčio pabaigos, tačiau svečiams paskutinėmis sekundėmis pavyko išlyginti rezultatą – 23:23.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. Detas ‒ Hoptrans & BRGroup atrodo, kad buvo lėtesni, blogiau matė aikštę, darė skubotus sprendimus. Dar pusę kėlinio tolygiai žaidusios komandos darė problemų viena kitos gynyboje. Tačiau tada Karo medicinos tarnyba spurtavo ir leido sau išsiveržti į priekį dviženkliu pranašumu – 34:45.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė ir atrodė lyg Detas ‒ Hoptrans & BRGroup ėmė pasidavinėti savo varžovams. Smarkiai pralaimėję kovą dėl atšokusių kamuolių jie nebesugebėjo atsitiesti ir likus žaisti penkias minutes jau turėjo aštuoniolikos taškų deficitą. Šeimininkams šio deficito sumažinti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – 54:71.

Naudingiausi žaidėjai:

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Ramūnas Buinevičius – 17 tšk., Mindaugas Kvedaras – 9 tšk., Mindaugas Rutkauskas – 8 tšk.

Karo medicinos tarnyba: Marius Zdanauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Raimondas Savulis – 14 tšk. (8 perimt. kam.), Arvydas Rudžianskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Nerijus Keršis – 11 tšk., Eimantas Šabonas – 10 tšk.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova (2016 sausio 12 d., antradienis, 01:44 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Callcredit“ lengvai susidorojo su Karo medicinos tarnyba (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ laimėjo lemiamas rungtynes ir žengia į ketvirtfinalį (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)