Vilmista vs Baubilas & Verslo pasaulis (78:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą

2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 17:47 val., peržiūros: 1203

Sekmadienio popietę A. Sabonio sporto centre įvyko Įmonių lygos „Rind“ Mažosios taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Vilmista“ (šeimininkai) ir „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketukas (svečiai). Pirmąsias šių ekipų rungtynes rezultatu 74:78 buvo laimėję „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkai, kurie ir pirmauja serijoje 0:1.

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai, abi ekipos taikliai atakavo iš toli ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus 15:15. Visgi, „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkui R. Kabašinskui pataikius du tritaškius iš eilės, svečiai atitrūko 18:24. Tačiau „Vilmista“ neleido tolėliau nutolti „Baubilui & Verslo pasauliui“, pirmą kėlinuką pralaimėję rezultatu 22:26.

Nors ir „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkai įgijo antrajame ketvirtyje septynių taškų pervsarą 26:33, tačiau greitai „Vilmista“ prisivijo varžovus ir po G. Rinkevičiaus dėjimo perverė rungtynių rezultatą savo komandos naudai 35:34. Kėlinukas pasibaigė dviem „Baubilo & Verslo pasaulio“ tritaškiais, kurie leido įpusėjus rungtynėms svečiams būti priekyje 39:43.

Trečiajame kėlinuke puikiai sužaidė „Vilmistos“ aukštaūgis G.Rinkevičius, kurio taiklūs metimai ir puiki gynyba leido šeimininkams ne tik persverti rungtynių eigą savo ekipos naudai, tačiau ir atitrūkti 54:47. Nors ir M.Laukaitis tolimu šūviu sumažino „Vilmistos“ pranašumą 56:52, tačiau kėlinuko pabaigoje pelnyti iš eilės šeši taškai leido šeiminikams įgyti didžiausią iki tol turėtą dešimties taškų pranašumą 62:52.

Ketvirtajame kėlinuke iš G. Rinkevičiaus lyderio vaidmenį perėmė Š.Petraitis, kuris ne tik rezultatyviai atakavo varžovų krepšį, tačiau ir nusiėmė daug kamuolių po krepšiais. Jo vedina „Vilmistos“ komanda įgijo keturiolikos taškų persvarą 73:59. Tačiau „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkas M.Laukaitis nesudėjo ginklų ir po jo tritaškio bei dviejų taškų po perimto kamuolio, rezultatas ištirpo iki šešių taškų 75:69. Visgi, tai buvo viskas, ką šiandien pavyko padaryti svečių penketukui. Galutinį tašką rungtynėse padėjo „Vilmistos“ krepšininkas M.Vilimas, įmetęs tolimą metimą, po kurio buvo užfiksuotas galutinis rungtynių rezultatas 78:69. Ši pergalė leido „Vilmistai“ išlyginti serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1 ir serijos bei kelialapio į finalo ketvertą nugalėtojas spęsis trečiosiose serijos rungtynėse.

Po rungtynių „Vilmistos“ ekipos žaidėjas M.Vilimas kalbėjo: „iš tikrųjų žinojom, kad priešininkai puikiai meta – sakyčiau, ne gerai, o puikiai meta tritaškius. Ir mūsų pagrindinis priešnuodis prieš juos buvo gerai prižiūrėti tritaškio liniją, nes kitaip būtų, kaip pirmose rungtynėse, kai lošėm. Šiandien stengėmės juos prižiūrėti, jie mažiau pataikė, galėčiau pasakyti. Bet vistiek, pataikė, buvo sunku, du kėlinius lygi kova, po to truputėlį pabėgom ir labai džiaugiamės. Viską paskutinės rungtynės lemia, tai tikrai kovosim stipriai ir tikrai labai norim išeiti į ketvertuką“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Vilmista: Giedrius Rinkevičius – 20 tšk. (14 atk. kam.), Šarūnas Petraitis – 15 tšk. (14 atk. kam., 8 rezult. perd.), Gytis Mikėnas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Raulušavičius – 11 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Martynas Laukaitis – 29 tšk. (12 atk. kam.), Rokas Kabašinskas – 15 tšk., Ramūnas Švagždys – 15 tšk.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:26 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Vilmista“ ekipą ir ketvirtfinalio serijoje įsiveržė į priekį (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)Savo progų neišnaudojusi „Kauno Švara“ krito prieš „Baubilo & Verslo Pasaulio“ šešetuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:22 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)