Coca Cola vs Baubilas & Verslo pasaulis (64:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kelis kartus paspartinęs žingsnį „Baubilas & Verslo Pasaulis“ patiesė ant mečių „Coca Cola“ ekipą

2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 1085

Lapkričio 9-ąją dieną, pirmadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių D pogrupio akistata tarp namuose žaidusių „Coca Cola“ krepšininkų ir svečių teisėmis atvykusios „Baubilo & Verslo Pasaulio“ komandos.

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai (0:2), tačiau į tai „Coca Cola“ su R.Šalūga priešakyje atsakė 6 taškais ir perėmė pirmaujančiųjų estafetę (6:2). Pora sėkmingų D.Urbono reidų leido „Baubilui & Verslo Pasauliui“ atstatyti pusiausvyrą (6:6), bet persverti rezultato kurį laiką neleido dukart iš toli driokstelėjęs V.Stočkus (12:8). Antroje ketvirčio pusėje D.Urbono ir R.Švagždžio duetas persvėrė rezultatą savo komandos naudai (12:13), o po šio epizodo kurį laiką vyko apylygė kova taškas į tašką. Vis dėlto, kėlinio tiesiojoje „Coca Cola“ stabtelėjo ir beveik 3 paskutines minutes nepelnė nė taško. Tuo netruko pasinaudoti varžovai, kurie pirmąjį kėlinį baigė spurtu 0:13 ir po pirmųjų 10 minučių atstumas tarp ekipų asociacijų apie atkaklią kovą nekėlė – 18:32.

Antrojo ketvirčio starte V.Stočkaus taiklių metimų vedama „Coca Cola“ suapvalino deficitą iki 10 taškų (23:33), tačiau netrukus prabilo ir svečiai. „Baubilo & Verslo Pasaulio“ krepšininkai iniciavo spurtą 2:9 ir tokiu būdu padidino atotrūkį jau iki 17 taškų (25:42). Ne itin dėkingoje situacijoje atsidūrę aikštelės šeimininkai susiėmė į rankas, sustabdė atsilikimo augimą ir braukė nuostolius iki 12 taškų (30:42). Vis dėlto, „Baubilas & Verslo Pasaulis“ arčiau priešininkų neprisileido, susigrąžino 16 taškų persvarą ir įpusėjus mačui pirmavo rezultatu 34:50.

Po didžiosios pertraukos tylu nebuvo abejose aikštelės pusėse ir rezultato skirtumas svyravo neženkliai. Po dar vieno V.Stočkaus tolimo šūvio, „Coca Cola“ priartėjo iki 12 taškų (43:55), bet priešingoje barikadų pusėje du dvitaškis pataikęs D.Urbonas išvedė „Baubilą & Verslo Pasaulį“ į priekį 17 taškų skirtumu (43:60). Antroje kėlinio pusėje R.Kabašinsko dvitaškis leido svečiams pirmą kartą šios dienos susitikime pasiekti 20 taškų ribą (46:66), tačiau paskutinis žodis trečiajame ketvirtyje priklause įsismaginusiam V.Stočkui, kuris dar dviem tiksliais tritaškiais šiek tiek paguodė savo komandą ir prieš lemiamą dvikovos dalį sumažino nuostolius iki 16 taškų – 52:68.

Ketvirtoo kėlinio pradžioje 4 „Baubilo & Verslo Pasaulio“ taškai atstatė 20 taškų persvarą (52:72), bet kovingai nusiteikę „Coca Cola“ žaidėjai neketino kelti baltų vėliavų ir toliau pagirtinai kovėsi. T.Narankevičiaus taiklių metimų dėka, aikštelės šeimininkai neženkliai sumažino atsilikimą. Deja, priešininkai neleido pavojingai priartėti ir tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose. Rungtynių finiše „Baubilas & Verslo Pasaulis“ ėmė dėlioti paskutinius taškus ir įtvirtino pergalę rezultatu 64:87.

Rokas Kabašinskas („Baubilas & Verslo Pasaulis“):

Žiūrint į rezultatą – lengva pergalė. Ar tokia ji ir buvo?

„Nenoriu nuvertinti varžovų, bet taip. Iš esmės labai gerai užbėgom į priekį. Neturėjom šiandien aukštų žmonių, bet užbėgom greitose atakose, nes turėjom daug mažų žaidėjų. O ir gynyboje viskas klostėsi gana lengvai, net nereikėjo naudoti jokio spaudimo. Viskas labai gerai.“

Vytautas Stočkus („Coca Cola“):

Didžiąją dalį rungtynių vyko lygi kova, tačiau Jūsų žaidime buvo kelios prastos atkarpėlės, kurios ir nulėmė rungtynių baigtį. Kodėl jos buvo?

„Praradom nemažai kamuolių ir leidom jiems regzti greitas atakas. Jie pabėgo į priekį, o mes nepataikėm. Šiaip viskas kaip ir gerai. Net ir keli deriniai gavosi. Žaidžiam ir tobulėjam po truputį. Gal šį sezoną nepavyks labai daug nuveikti, bet sekantį sezoną tikimės kur kas geresnių rezultatų.“

„Baubilą & Verslo Pasaulį“ į pergalę vedė D.Urbonas (24 tšk.), K.Jankaitis (15 tšk., 7 rez. p., 5 per. k., 5 išpr. pr.), R.Kabašinskas (13 tšk.), R.Švagždys (10 tšk., 8 rez. p.) ir D.Kvitka (10 tšk.).

„Coca Cola“ gretose pasižymėjo V.Stočkus (20 tšk.), I.Grigūla (12 tšk., 9 atk. k.), R.Šaluga (10 tšk., 8 atk. k.), T.Narankevičius (8 tšk.) ir D.Krugelis (6 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse „Baubilas & Verslo Pasaulis“ pasiekė antrąją pergalę ir žengia su vieninteliu pralaimėjimu (2-1). „Coca Cola“ sąskaitoje visos keturios nesėkmės (0-4).

„Baubilas & Verslo pasaulis“ nepaliko vilčių „Elmova“ ekipai (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“ (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:46 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)I. Krukonio vedama „Celsio“ ekipa užtikrintai žengė į finalą įveikdama „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:32 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)Permainingoje kovoje dėl vietos pusfinalyje ‒ „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Vilmista“ ekipą ir ketvirtfinalio serijoje įsiveržė į priekį (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 23:21 val.)