Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Rapala (57:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Rapala“ iškovojo 5 pergalę iš eilės nugalėdami „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“

2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 00:07 val., peržiūros: 942

Lapkričio 9 dieną 20:30 įvyko įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės (1 etapas), A pogrupis tarp vietos „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir svečių „Rapala“.

Rungtynių pradžia prasidėjo greitesniu svečių žaidimu ir M.Pažėra greitai pelnė 4 taškus, o po L. Kalėdos taiklaus metimo rezultatas tapo (6:1). R.Kybartas pataiko taiklų tolimą metimą ir sušvelnina rezultatą (6:4). Tačiau svečiai ir toliau nestabdo savo žaidimo ir už kiekvieną taiklų „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ metimą atsako dviem taikliais ir po pirmojo kėlinuko rezultatas yra (8:18) svečių naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiems komandoms pataikius po taiklų metimą. Tada sekė 3 minutės be taškų iki taiklaus M. Pažėros tolimo metimo. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ turėjo šansą laimėti šį kėlinį, tačiau juo nepasinaudojo pataikydami tik 2 baudas iš 12 galimų. Tuo tarpu, svečiai pataikė 3 tolimus metimus iš 4 galimų. „Rapala“ laimėjo kėlinuką (20:15) ir išbėgo į rūbines turėdami 15 taškų pranašumą (38:23)

Po ilgosios pertraukos abi komandos buvo nusiteikusios kovoti ir per dvi minutes atkarpa buvo (8:6) svečių naudai ir taip iki kėlinio galo komandos viena kitai atsakinėjo taikliais metimais. Ir kelinukas baigėsi (18:17) svečių naudai bendras rezultatas (56:40)

Ketvirojo kėlinio pradžioje šeimininkai pabandė prisivyti varžovus ir surengė spurtą (7:0) kurį inicijavo M.Kvedaras. Svečiai tai pamate paimė minutės pertraukėlę ir po jos A.Jorudas iškart smeigė tolimą metimą. Bet įsibegėjas M.Kvedaras neketino sustoti ir pataikė keleta tolimų tritaškių metimų. Bet visgi svečiai stabilizavo žaidimą ir kelinį pralaimėjo tik 1 taškų (17:16) ir laimėjo rungtynes rezultatu (57:72) bei iškovojo 5 pergalę iš tiek pat galimų ir užimą 1 vietą A pogrupyje, o „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ dar neiškovojo nė vienos pergalės ir su trimis pralaimėjimais užima 8 vietą.

Po rungtynių „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ treneris Mindaugas Rutkauskas buvo paklaustas kas lėmė pralaimėjimą? Truputi pagalvojas atsakė: „Ekstraordinarinis nenorėjimas žaisti“

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Mindaugas Kvedaras – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Ramūnas Buinevičius – 11 tšk., Airidas Nutautas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Rapala: Mindaugas Pažėra – 22 tšk. (7 rezult. perd.), Laurynas Kalėda – 22 tšk., Andrius Jorudas – 9 tšk.

„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)„RVG Baldai“ lengvai įveikė nepilnos sudėties „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:48 val.)Atkakliai besipriešinusi „Elmova“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „RVG Baldai“ nugalėjo „Detas ‒ Hopstrans&BRGroup“ ir pateko į finalą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:27 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)Atkakliai besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:08 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)