Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs RVG Baldai (77:36)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 21:23 val., peržiūros: 1059

Sekmadienį, lapkričio 29 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterių“ (4/3) ir svečių „RVG Baldų“ (3/5) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tvirtai iniciatyvą į savo rankas paėmę aikštės šeimininkai su laiku naudojosi varžovų bejėgiškumu puolime ir vis didino skirtumą tarp komandų. Tik paskutinėje rungtynių dalyje žaidimas išsilygino, tačiau tas nieko nekeitė ir nesunkia pergale džiaugėsi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. 77:36 (21:11, 12:5, 26:5, 18:15).

Susitikimą devyniais taškais iš eilės pradėjo svečių krepšininkai, tačiau čia pat atsakomąjį spurtą 14:0 surengę aikštės šeimininkai ne tik pasivijo priešininkus, bet ir persvėrę rezultatą įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau sėkmingą reidą surengę J. Eibukas dar kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau kėlinuką žymiai rezultatyviau užbaigę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pabėgo nuo priešininkų įgydami dviženklę persvarą. 21:11.

Antras kėlinukas buvo itin nerezultatyvus, tačiau jau pačioje pradžioje kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas surengę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atitrūko nuo varžovų keturiolikos taškų skirtumu. Į tai taikliu tolimu metimu atsakė „RVG Baldai“ kiek sumažino deficitą, tačiau per likusį laiką daugiau taškų nepelnę svečiai klimpo vis giliau, ko pasekoje tuo puikiai pasinaudoję aikštės šeimininkai sužaidė atkarpą 6:0 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau septyniolikos taškų pranašumą. 33:16.

Po ilgosios pertraukos ir toliau absurdišką puolimą demonstravę „RVG Baldai“ leido priešininkams surengti dar vieną spurtą 11:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 28-ių taškų. Į tai svečiai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ surengė dar pora rezultatyvių išpuolių. Kiek vėliau tolimu metimu pasižymėjo E. Šipila, tačiau kėlinuką ir vėl sėkmingai bei rezultatyviai užbaigę šeimininkai atitrūko nuo varžovų jau net 38-ių taškų skirtumu. 59:21.

Paskutinė rungtynių dalis jau senokai buvo tapusi tik formalumu, tačiau pačioje jos pradžioje kiek geriau sužaidę svečių ekipos krepšininkai sugebėjo kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau nusileisti bei švaistyti pranašumo nesiruošę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos žaidėjai dar kartą spurtavo ir susigrąžino turėtą persvarą. Kiek vėliau žaidimas klostėsi labai panašiai, tačiau, kaip ir visų rungtynių metu, pranašesni buvo aikštės šeimininkai, ko pasekoje jiems pavyko pasiekti nesunkią pergalę rezultatu 77:36.

Po pergalės nugalėtojų ekipos trenerė A. Rinkevičiūtė kalbėjo: „Manau, jog pirmame kėlinuke buvome šiek tiek išsiblaškę, nors praeitą kartą ir laimėjome prieš lyderius, nežinau, šiek tiek nesisekė, bet po susiėmėme ir pajautėme savo žaidimą. Kai mes pataikome, tada įsivažiuojame. Pirmi du metimai buvo netaiklūs ir viskas – komanda sustojo, bet, kaip matėme, daug perimtų kamuolių, agresyvus žaidimas pagrinde ir lėmė pergalę. Komanda pajautė tą laimėjimą ir norą eiti tolyn“.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“: Egidijus Kumža – 20 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Kadakauskis – 17 tšk., Karolis Jasaitis – 14 tšk. (5 rezult. perd., 9 perimt. kam.)

„RVG Baldai“: Jomantas Eibukas – 9 tšk., Edgaras Šipila – 8 tšk., Justinas Pileckas – 8 tšk.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paskutinę sekundę nusileido „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ privertė „Rapalą“ prisiminti pralaimėjimo kartėlį (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)