RVG Baldai vs Vėjų linija & Garliavos duona (56:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtame kėlinuke užstrigę „RVG baldai“ nusileido pogrupio autsaideriams

2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 23:31 val., peržiūros: 669

Trečiadienį, vasario 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių, Mažosios taurės J pogrupio rungtynės, tarp vietos „RVG baldų“ ir svečių „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai, Toks žaidimas tęsėsi tris kėlinius, kol, galiausiai, ketvirtame svečių krepšininkai spurtavo bei nutolo, taip priversdami pogrupio lyderius pripažinti nesėkmę. 56:73 (16:14, 14:14, 17:21, 9:24).

Susitikimo pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje aiškesnį lyderį įžvelgti būtų buvę sunku. Vienu metu penkis taškus iš eilės surinkęs L.Varnas išvedė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ į priekį, tačiau neilgam, nes per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos rezultatyvią atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. 16:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau startavę svečių ekipos žaidėjai susigrąžino kelių taškų persvarą, tačiau ilgai jos neišlaikė, nes čia pat šešis taškus iš eilės surinkę „RVG baldai“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau penkis taškus be jokio atsako pelniusi „Vėjų linija & Garliavos duona“ dar kartą persvėrė varžybų kreivę į savo pusę, tačiau ir vėl ketvirčio finiše geriau pasirodę šeimininkai susigrąžino dviejų taškų pranašumą. 30:28.

Po ilgosios pertraukos spurtavę „RVG baldų“ žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų, tačiau svečiai nesutriko ir čia pat atsakė rezultatyvia atkarpa, po kurios jų deficitas ištirpo iki dviejų taškų. Nuo to momento žaidimas ir vėl klostėsi apylygiai, tačiau šįkart žingsneliu priekyje žengė „Vėjų linija & Garliavos duona“, kuri per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. 47:49.

Buvo tikėtasi, jog paskutinė ir lemiama rungtynių dalis bus pati atkakliausia, tačiau paradoksalia linkme pakrypusi rungtynių eiga varė į neviltį aikštės šeimininkus. Jau nuo pat kėlinuko pradžios spurtavę svečiai įgijo dviženklį pranašumą. „RVG baldai“ bandė švelninti situaciją tolimais metimais, tačiau tai buvo tik pavieniai atvejai, ko pasekoje puolime itin greitai žaidusi „Vėjų linija & Garliavos duona“ tik didino atotrūkį, ko pasekoje rungtynių pabaigoje džiaugėsi pergale rezultatu 56:73.

Po nesėkmės Jomantas Eibukas nedaugžodžiavo: „Neužpuolėme. Negalime taip žaisti“.

„RVG Baldai“: Mantas Stankevičius – 24 tšk. (15 atk. kam., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 19 tšk., Karolis Zujus – 5 tšk.

„Vėjų linija & Garliavos duona“: Laurynas Varnas – 25 tšk., Benas Mockus – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Vaškevičius – 13 tšk. (19 atk. kam., 9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Andrius Raila – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)Rungtynių pabaigoje solidžiau sužaidęs „Celsis“ pasidabino aukso medaliais (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 20:27 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)Puikiai sužaista antra rungtynių pusė leido „RVG Baldams“ žengti į pusfinalį (2016 kovo 08 d., antradienis, 00:55 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „RVG Baldai“ nugalėjo „Detas ‒ Hopstrans&BRGroup“ ir pateko į finalą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:27 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)