Legama vs Baubilas & Verslo pasaulis (84:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 06 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

Rungtynėse „penki prieš penkis“ „Legama“ palaužė „Baubilą & Verslo pasaulį“

2016 vasario 06 d., Šeštadienis, 20:25 val., peržiūros: 1076

Vasario 6 dieną Aleksandro Puškino gimnazijos sporto salėję įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Legama“ priemė svečius „Baubilą & Verslo pasaulį“. „Legama“ buvo iškovoję dešimt pergalių ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Baubilas & Verslo pasaulis“ buvo iškovoję penkias pergales ir dešimt kartų buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Komandos keitėsi taikliais metimais, o septintą minutę dviejų taškų persvarą turėjo „Legama“ (14:12). Netrukus spurtą surengė „Legama“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (21:12). Paskutinėmis kėlinio minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kuriam pavyko sumažinti varžovų persvarą iki penkių taškų (25:20).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė du taškai (29:27). Trečią minutę spurtą pradėjo „Legama“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (37:27). Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė septyni taškai (39:32), o „Legama“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako (44:32). Visgi paskutinėmis ketvirčio minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kuriam pavyko sumažinti varžovų persvarą iki devynių taškų (47:38).

Prasidėjus trečiam kėliniui tikslą pasiekė du „Legamos“ dvitaškiai (51:38). Antrą minutę spurtą pradėjo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako, visus juos pelnė D.Urbonas (51:46). Ketvirtą minutę varžovų spurtą nutraukė „Legama“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (57:46). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (64:52). „Baubilas & Verslo pasaulis“ buvo sumažinęs varžovų persvarą iki septynių taškų (64:57), bet baigiantis kėlinio laikui dvitaškį pataikė A.Šukys (66:57).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė rezultatyviai. Sužaidus dvi minutes tik keturių taškų persvarą turėjo „Legama“ (69:65). Ketvirtą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki aštuonių taškų (73:65). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė septyni taškai (75:68). Po „Legamos“ minutės pertraukėlės „Baubilas & Verslo pasaulis“ ėmė sparčiai vytis varžovus. Po dešimties be atsako pelnytų svečių taškų „Baubilas & Verslo pasaulis“ buvo priekyje rezultatu 75:78. Iki kėlinio pabaigos buvo likę kiek daugiau nei minutė. Visgi rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė „Legama“, kuriai pavyko įveikti varžovus rezultatu 84:78.

“Legama“ iškovojo vienuoliktą pergalę, o „Baubilas & Verslo pasaulis“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„Legamos“ žaidėjas H.Žilys: „Šiandien tikėjomės laimėti didesne taškų persvara prieš varžovus.“ Paklaustas, ar rungtynėse penki prieš penkis nebuvo sunku žaisti, žaidėjas atsakė: „Kaip ir idomu buvo žaisti, bet buvo sunku ir pavargome.“ Paklaustas, kodėl varžovai pasivijo rungtynių pabaigoje, žaidėjas atsakė: „Tieisog būtų labai gaila, jei varžovai būtų laimėję. Visas rungtynes pirmavome, o jų pabaigoje pralaimėjimas būtų buvęs skaudus.“

„Baubilo & Verslo pasaulio“ komandos žaidėjas K.Jankaitis: „Aukštų žaidėjų šiandien trūko, tik gynėjai buvome. Tai žaidime pasijautė, manau dėl to ir pralaimėjome.“ Paklaustas, kodėl varžovams pavyko pasivyti, žaidėjas atsakė: „Pas varžovus yra vyresnių žaidėjų, jie tikriausiai labiau pavargo.“

Legama: Marius Širvaitis – 20 tšk., Andrius Šukys – 20 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Darius Žukauskas – 19 tšk. (13 atk. kam.), Hermenegildas Žilys – 16 tšk. (16 atk. kam.)

Baubilas & Verslo pasaulis (S): Tomas Vaišvila – 21 tšk., Deividas Urbonas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Klaidas Jankaitis – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Ramūnas Švagždys – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Robertas Talevičius – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)Antroje rungtynių pusėje solidžiau rungtyniavusi „LSMU ‒ Statybų Vizija“ nukovė „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)Savo progų neišnaudojusi „Kauno Švara“ krito prieš „Baubilo & Verslo Pasaulio“ šešetuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:22 val.)Penki prieš penkis žaidusių „Kauno oro uosto& KAMS“ ir „Baubilo & Verslo pasaulio“ akistatoje eilinė pastarųjų nesėkmė (2016 vasario 02 d., antradienis, 00:18 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)