Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs RVG Baldai (76:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“

2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 23:12 val., peržiūros: 1091

Kovo 14 dieną A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ priemė svečius „RVG Baldus“.

Rungtynių pradžioje ypač taškus nesisekė pelnyti šeimininkams. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė trys taškai (0:3). Per dar dvi minutes „RVG Baldų“ pranašumas padidėjo iki 11 taškų (0:11). Penktą minutę pirmus taškus pavyko pelnyti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2:11). Šeimininkai patikimos gynybos dėka artinosi prie varžovų, o likus trims su puse minutės iki kėlinio pabaigos „RVG Baldai“ paprašė minutės pertraukėlės (7:11). Netrukus rezultatas tapo lygus (11:11). Paskutines kėlinio minutes komandos sužaidė apylygiai (16:17).

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „RVG Baldai“ (16:20). Netrukus į tai taikliu dvitaškiu atsakė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (18:20). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „RVG Baldai“, kurių pranašumas įpusėjus penktai minutei buvo devyni taškai (18:27). Po „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ minutės pertraukėlės keturis taškus be atsako pelnė šeimininkai (22:27). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“, kurie pelnė 13 taškų be atsako (38:32). Baigiantis kėliniui „RVG Baldai“ sumažino varžovų persvarą dviem taškais (38:34).

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (40:34). Penktą minutę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ persvara padidėjo iki 10 taškų (48:38). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų (53:42). Netrukus penkis taškus be atsako pelnė „RVG Baldai“ (53:47). Per paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai (57:49).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 10 taškų (51:61). Įpusėjus ketvirtai minutei minutės pertraukėlės paprašė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (53:61). Likus kiek daugiau nei keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų (67:56). „RVG Baldai“ pradėjo sparčiai vytis varžovus, o aštuntą minutę komandas skyrė tik du taškai (69:67). Visgi „RVG Baldai“ labiau priartėti nesugebėjo, o „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ rinkdami taškus paskutinėmis rungtynių minutėmis nutolo nuo varžovų (76:67).

Serijoje iki dviejų pergalių „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Antros pusfinalio rungtynės vyks kovo 18 dieną 20:00 „Kauno technikos kolegijoje“.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos treneris R.Dailidė: „Pirmoje rungtynių pusėje labai nepataikėme. Vėliau pakeitėme zoninę gynybą į asmeninę ir pradėjo reikalai tvarkytis, pataikymas pasitaisė ir iškovojome pergalę.“ Paklaustas, kodėl rungtynių pabaigoje varžovai pasivijo, treneris atsakė: „Atsipalaidavome tikriausiai.“ Paklaustas, ar ši pergalė reiškia, kad viskas baigta, treneris atsakė: „Aišku, kad ne. Varžovai jauni, veržlūs, tai ne mes.“

„RVG Baldų“ žaidėjas T.Cylikas: „Varžovai visą savo žaidimą grindžia po krepšiu, turi stipresnius vidurio puolėjus. Prieš rungtynes buvome paruošę planą, kaip varžovus sustabdyti po krepšiu, bet tai nesigavo. Rungtynių pabaigoje pritrūko tiesiog sėkmės. Buvome lyg ir grįžę į žaidimą, bet pora atakų nepataikėme, praleidome greitų atakų į savo krepšį. Šiandien varžovai buvo stipresni. Penktadienį tikimės revančo.“ Paklaustas, ką galvoja apie penktadienio rungtynes, žaidėjas atsakė: „Stengsimės akcentuoti tą patį varžovų žaidimą po krepšiu. Jų žaidimas pagrįstas būtent tuo. Žiūrėsime, matysim kaip bus.“

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Linas Krivickas – 28 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Ramūnas Buinevičius – 12 tšk., Povilas Žukaitis – 11 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

RVG Baldai: Martynas Gailiūnas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Grant Aleksa – 15 tšk., Mantas Stankevičius – 13 tšk. (12 atk. kam., 15 išpr. praž.)

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:15 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova (2016 sausio 12 d., antradienis, 01:44 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup nusileido Karo medicinos tarnybai (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:14 val.)